Історія походження українських вареників

Добрий день, дорогі наші читачі! Сьогодні ми з вами поговоримо про страву, яка, мабуть, знайома кожному українцю – це вареники. Чи знаєте ви історію вареників? Нижче ми розповімо вам, як і звідки з’явилися у нас вареники.

Історія вареників

Багато українців звикли вважати, що вареники – це в корні українська страва, яку придумали наші предки. Але, своє походження вареники беруть з Туреччини. Виявляється, що колись дуже давно український народ спробував турецьку страву дюш-вар. Звичайно ж, ми не просто запозичили рецепт, але і трохи змінили його під свій смак та менталітет.

Турецький дюш-вар завжди має солону начинку, а ось українські вареники можуть бути як солодкими, так і солоними. Варто відзначити, що на даний момент налічується близько двадцяти семи видів начинок для вареників. Багато в чому це залежить від географічного розташування.

Так, наприклад, в регіонах західної України популярні вареники з салом та піджаркою і там їх називають «пироги». На Харківщині дуже популярні вареники з капустою і квасолею. А ось Полтавська та Чернігівська області славляться варениками з солодкою начинкою.

Назва вареників походить від слова «варити», логічно, чи не так? Перша згадка про вареники була ще за часів давніх трипільців. Тоді вареники вважалися не тільки смачними ласощами української кухні, а й потужною магічною стравою. Так, вареник символізував плодючість і місяць. Процес ліплення вареників також вважався певним ритуалом, який могла робити тільки жінка.

Давні українські обряди з варениками

З українськими варениками пов’язано дуже багато обрядів. Так, на вареники здавна прийнято було ворожити на «судженого-рядженого».

У різдвяну ніч незаміжня жінка ліпила особливі вареники. Особливими вони вважалися через начинку. У кожен вареник клали листочок з чоловічим ім’ям. Далі вже було кілька варіантів розвитку подій:

• незаміжня жінка сама вибирала собі вареник з ім’ям судженого;

• вареники пропонувалися коту або собаці. Який вареник вибере тварина, таке ім’я і буде у майбутнього нареченого. Якщо кіт або собака просто надкусив вареник, то суджений буде поганим чоловіком. Якщо понесе далеко вареник, то наречений буде здалеку і відвезе жінку з собою.

Варениками також було прийнято пригощати наречену на весіллі, що пророкувало в молодій сім’ї достаток, мир і швидке поповнення діточками. Також жінки, які довго не могли завагітніти повинні були частіше ліпити вареники, оскільки, вважалося, що цей процес дуже позитивно впливає на репродуктивну систему жінки.

Окреме місце займало задобрювання духів варениками. З давніх-давен було прийнято готувати вареники з різними начинками і залишати певну кількість вареників на столі на ніч. Вважалося, що духи прийдуть, скуштують страву і будуть прихильні до сім’ї. Вранці ці вареники обов’язково потрібно було віддати тварині.

Для примирення сімейної пари завжди варили вареники з маком. Адже мак, як насіння, вважається символом чоловіка, а вареник – символом жінки. Тому вареник з маком ідеальний як для чоловіка, так і для жінки і сприяє возз’єднанню двох людей. Вважалося, що якщо сімейна пара разом буде їсти вареники з маком, то в родині завжди буде взаєморозуміння, любов і гармонія.

У наступній статті ви зможете побачити найпопулярніші рецепти приготування українських вареників.

Rating