Історія походження гарячого шоколаду

Доброго часу доби, мої дорогі читачі! Скажіть, будь ласка, з чим у вас асоціюється взагалі зима? Особисто у мене зима асоціюється не тільки з мандаринами, а й з випічкою, а також безліччю ароматних, гарячих і зігріваючих напоїв.

Одним з них є гарячий шоколад, який обов’язково сподобається всім. Ніякого алкоголю, але в той же самий час все дуже ароматне і приємне. Гарячий шоколад – це дуже теплий, насичений напій, який всі люблять пити не тільки в холодну ніч біля багаття, але і навіть після катання на лижах або ж ковзанах, вірно? Але чи замислювалися ви хоча б раз над тим, звідки виник цей чудовий напій?

Історія цього напою є дуже цікавою і сягає своїм корінням далеко-далеко в минуле. Ясна річ, що через деякий час рецептура такого напою почала кардинально змінюватися і вдосконалюватися, але про те, звідки все це до нас прийшло і ким було придумано знати потрібно.

Так ось все почалося з Мексики. У цей міф мало хто повірить, але все ж, що є, то є. Кажуть, що гарячий шоколад пили майя ще у 500-их роках до н.е. Він був приготований з насіння какао, які в свою чергу були змішані з водою, кукурудзяним борошном і перцем чилі. Досить таки складно повірити у таку історію, але по факту ми не можемо змінити історію. І доводиться вірити.

У племені майя був свій особливий ритуал того, як потрібно пити гарячий шоколад. Вони змішували даний напій, потім переливали його з однієї чашки в іншу і назад до тих пір, поки не утворювалася така собі щільна піна.

Після того, як гарячий шоколад почали вживати майя, він почав поширюватися в інші країни. І шлях його наближався до Європи. Так на початку 1500-их років один із конкістадорів привіз до Європи какао-боби і всі підходящі інструменти, які потрібні були для виробництва шоколадних напоїв. Безумовно, на цю пору даний напій все ще залишався холодним і в рецептурі був присутній той самий перець чилі.

Коротко кажучи, напій все ще був трошки смачним, трошки дивним, пряним і незвичайним. Напій цей поширювався і далі. І ось вже трохи пізніше, приблизно у 1700-их роках напій цей почали подавати гарячим і що найголовніше – без того самого пекучого перцю. До того ж, у гарячий шоколад почали додавати трішечки цукру, що явно зробило напій набагато смачнішим.

Проблема у ті роки була такою, що іспанці чомусь дуже ретельно оберігали всю рецептуру. І тільки після закінчення одного століття рецепт почав поширюватися далі. Потрапив він у Лондон. У Лондоні гарячий шоколад був дуже популярним, незважаючи на те, що був дуже дорогим напоєм. Там навіть була така традиція: пити гарячий шоколад після вечері, але ніяк до неї.

Що ж стосується нашого століття, то можемо сказати, що це стало якимось просто аматорським напоєм. У той час як раніше він використовувався, як спеціальний напій або ж як якийсь засіб, який допомагав лікувати захворювання шлунка і печінки.

Якщо більше поговорити про смаки, то вони теж різні. Наприклад, в Америці традиційним вважається гарячий шоколад, який роблять на основі води. Воду змішують з певною кількістю какао-порошку і все напій готовий. Правда це має трішечки прісний смак. В інших же країнах є свої варіанти приготування гарячого шоколаду. І ось в Іспанії гарячий шоколад роблять дуже густим і насиченим. До того ж, нерідко у напій додають прянощі, що робить напій ще смачнішим. І неймовірно ароматним. Тому гарячий шоколад так приваблює діток і дорослих. 

Rating