Як і де користуватися антисептиком?

У попередній статті, ми говорили про те, як себе убезпечити в транспорті або в більшості випадків взагалі. При походах у продуктові магазині або кудись ще у вас повинен бути антисептик. І нехай краще це виробиться до автоматизму. Вже краще так, ніж ніяк взагалі. У попередній статті був пунктик про те, що потрібно використовувати антисептик для рук. Але давайте ж поговоримо про безпосереднє його використання. Якщо ви вибираєте антисептик, то він обов’язково повинен містити приблизно 60% спирту. Такі саністайзери допоможуть дуже швидко зменшити число мікробів на ваших руках, але не зможуть усунути всі мікроби.

Проте є антисептики для рук з іще меншим вмістом спирту, і вони взагалі не справляються з більшістю видів мікробів. Говорити про те, щоб ми його купували дійсно буде правильним. Оскільки за допомогою миття рук ви знешкоджуєте мікроби за допомогою мильного розчину. Але не завжди є така можливість. Ви ж не можете їхати транспорті і мити руки.

Тому такий спиртовмісткий саністайзер для рук допоможе хоча б на певний час позбавитися від деяких мікробів у їх більшості. Головне правильно його використовувати. Розіб’ємо нашу статтю на кілька рубрик.

Перша рубрика – неправильне використання саністайзеру для рук. Здавалося б, що всі знають, як ним правильно користуватися і, по факту, такого не повинно бути. Але ось є кілька способів, які це все і підтверджують. Перший спосіб – це використання малої кількості антисептика, що не дасть ніякої дії. Антисептики нині дорогі у зв’язку з цією ситуацією. Проте, на своєму здоров’ї економити не можна і потрібно використовувати саме ту кількість, яка потрібна, щоб дійсно знезаразити свої руки.

Друга помилка – антисептик стирають з рук перед тим, як він висох. Антисептики не завжди мають приємний аромат, оскільки дуже багато в них спирту. До слова, він погано відчувається на руках. Але так саністайзер не зможе добре все очистити, і краще рішення – це або потримати його на руках довше, або ж помити руки з милом, якщо є така можливість.

Друга рубрика – чому не можна забувати про миття рук? Хтось зовсім вже вник в систему того, що потрібно користуватися антисептиком, що і зовсім забув про миття рук. Це не правильно. Миття рук було і залишається найкращим способом того, як можна мінімізувати кількість всіх мікробів на руках.

Загалом, антисептик потрібно використовувати у всіх випадках: і тоді, коли ви доторкнулися до свого вихованця або прибрали за ним, і тоді, коли ви винесли сміття, кашлянули або чхнули.

Рубика номер 3 – як правильно вимити руки? Хтось буде сміятися, оскільки всі ми знаємо, як правильно це робити. але я вважаю що про це варто говорити. Ми звикли мити руки дуже швидко, і думаємо, що всі мікроби вже з наших рук втекли, так би мовити. Але для того, щоб вимити руки, потрібно це робити в кілька етапів.

Перший етап – намочити руки чистою проточною водою і вже після цього нанести трохи мила. Потім ретельно потрібно розтирати руки одна об одну, намилюючи їх. Велику увагу потрібно приділяти тильній стороні долонь, а також шкірі між пальцями і навіть під нігтями. Після цього протягом 20-30 секунд потрібно терти руки і потім вже все змити чистою проточною водою.

Для когось це марна трата часу, а для когось – це можливість зберегти своє здоров’я. Така інструкція може і схожа на якусь мораль і повчання, але для того, щоб себе повністю убезпечити, потрібно цих правил дотримуватися.

Rating