Які є сорти кавунів?

У попередній статті про користь і шкоду кавуна, а також про те, як його правильно вибрати, ми згадали, що є дуже багато видів і сортів даної ягоди. І ось уже в цій статті я пропоную вам поговорити на цю тему. При покупці кавуна ми зазвичай не звертаємо увагу на це. Знаємо тільки, що є червоний кавун. А може бути жовтий. Та й все, але це ж чисто заради інтересу варто дізнатися, а комусь це, може, допоможе при виборі даної ягоди. Приступимо.

Важливо знати, що всі сорти кавуна діляться на ранні, середні та пізні. І ось навіть з ранньостиглих сортів можна виділити більше п’яти. Перший сорт кавуна – «Вікторія». Звучить, як перемога і не дарма, адже це дуже вдалий сорт кавунів і зростає майже всюди. «Вікторія» – це американський гібрид кавуна, тривалість дозрівання якого становить 62 дня. Буває таке, що і більше, якщо погода не сприяє. Що стосується зовнішнього вигляду, то вони мають круглу форму і в середньому важать приблизно 10 кг.

Другий сорт кавуна теж цікавий. Він має назву «Скорик». Це такі собі невеликі 4-кілограмові зеленуваті кавуни. Вони мають товсту шкірку і ніжну солодку м’якоть червоного кольору.

Наступний сорт ранньостиглого кавуна – «Дженні». Це теж, як і кавун «Вікторія», американський гібрид. Цей сорт кавуна можна назвати ультрараннім, адже він встигає дозріти всього лише за 52-54 дні. Такі кавуни мають дуже тонку шкірку, а насіння нагадує за розміром виноградну кісточку. Такий зелено-білий кавун має середню вагу 1-1,5 кг. М’якоть має червоний насичений колір, чудовий аромат і смак.

Четвертий – це кавун «Стаболіт». Він є одним з кращих завдяки тому, що є безнасінневим гібридом. Дозріває він протягом 62 днів. Має витягнуту форму, з товстою і міцною шкіркою. М’якоть даного кавуна теж має насичено червоний колір.

П’ятий ранньостиглий сорт кавуна – «Вогник». Він, мабуть, найпоширеніший, адже виведений російськими селекціонерами. Це сорт невеликих кавунів, які мають тонку шкірку, має рожево-червону м’якоть і темно-зелене забарвлення шкірки. В середньому вони важать 1,5-2 кг.

І шостий ранньостиглий сорт кавуна – «Долбі». З усіх ранньостиглих кавунів він є найбільш стійким до стресів, пов’язаними з погодою і врожайністю. Дозріває він приблизно за 60 днів. До слова, цей сорт кавунів – теж американський гібрид.

Переходимо до середньостиглих сортів кавуна. Вони мають ще більш цікаві назви. І перший – «Лежебока». Дозріває він протягом 75-90 днів. Цей сорт кавунів є стійким до засух, різних захворювань і шкідників. Вага такого кавуна в середньому становить не більше 5 кг. Кавун має зеленувату, тонку шкірку і рожево-червону м’якоть.

Ще одним середньостиглим сортом кавуна є «Топ Ган». Термін дозрівання може коливатися в кількості 70-75 днів. Це великі, 10-ти кілограмові кавуни, які мають зелено-білу, товсту шкірку і хрустку темно-червону м’якоть. Даний сорт також стійкий до різноманітних захворювань і, що головне –  має великий термін зберігання.

«Думара» – це той сорт кавуна, який завжди має великий урожай Дозріває за 75 днів і має овальну, кубовидную форму. Насіння в цьому кавуні практично не відчувається. Що може бути краще?!

І перейдемо до сортів кавуна пізнього дозрівання. Саме вони підходять для вирощування в теплицях або на бахчі. Деякі назви мають навіть деякий символізм з тим, що кавуни є пізньостиглими. Ось, наприклад, «Весняний». Ці кавуни невеликі. Їх вага досягає приблизно 3 кг. М’якоть даного кавуна хоч і солодка, але має певну зернистість. Дозріває такий кавун цілих 105 днів. Але є дуже солодким і смачним.

«Ікар» – це сорт пізньостиглого кавуна, який є стійким до посухи і відрізняється великою врожайністю. Термін дозрівання даного сорту кавуна становить 88-110 днів. Вага таких кавунів завжди різна. Можна вибрати і маленький вагою в 3 кг, і дуже великий вагою в 16 кг. М’якоть теж зерниста і має темно-червоне забарвлення. Кірка такого кавуна дуже тверда і має темно-зелений колір. Плоди, до речі, зберігаються дуже довго.

І останній – «Холодок». Він найпоширеніший з усіх пізньостиглих сортів кавуна. Має форму еліпса і вагу 15-25 кг. М’якоть темно-червона з відтінком рожевого, а ось кірка тонка і мало пігментована. Такі кавуни зберігаються близько 3 місяців. Ось тепер зрозуміло, чому при виборі кавунів важливо враховувати їх сорт і вид?!

Rating