Які продукти потрібно частіше вживати?

Зовсім недавно була стаття про те, що потрібно обмежити у вживанні. Йшлося більше про покупні готові мафіни, а також про спеціальні вершки для кави і готову глазурь. Ці продукти містять багато цукру, і через це порушується режим сну, з’являється безсоння, яке діє на всі органи не дуже то і добре.

Сьогодні розповім про зовсім протилежне. А якщо бути точніше, то розповім про ті продукти, які потрібно вживати набагато частіше, ніж ми це робимо. У них дуже багато поживних речовин, які так необхідні для нормальної роботи всього нашого організму. До того ж, продукти, про які сьогодні буде йти мова, не є якимись заморськими. Це всі ті самі звичні продукти, які ми вживаємо.

Перший продукт – це молоко. Якщо ж ви стежите за вагою, то пийте молоко з низьким відсотком жирності. Воно дуже потрібне організму, щоб збалансувати наявність вітаміну D. Якщо ви приймете це до уваги, то явно допоможете організму бути міцним і здоровим. Єдине, що не потрібно перевиконувати денну норму. Досить буде 250 мілілітрів на день. Якщо ж просто молоко ви не можете пити, то зробіть собі молочний коктейль або варіть вівсянку на молоці. Все одно організм отримає ті самі поживні речовини.

Брюссельську капусту так само потрібно частіше вживати, оскільки в її складі багато фолієвої кислоти. Вона в свою чергу запобігає дефектам нервової трубки. Скажу більше, брюссельська капуста ну дуже корисна для вагітних і годуючих мам. Денна норма такого продукту – це 6-8 штучок.

Далі в нашому списку картопля. Так, саме вона. Багато хто чомусь став говорити про те, що картопля дуже калорійна і набагато краще буде, якщо і зовсім її не вживати. Але я не згодна з такою думкою. Важливо адже те, як саме ви приготуєте цю картопля.

Ми рекомендуємо частіше їсти печену картоплю. Оскільки в ній міститься велика кількість калію. І саме цей мікроелемент відповідає не тільки за здоров’я серця, але і за нормальне функціонування кров’яної системи. В одній картоплині середнього розміру приблизно 2 грами калію. У той час, як його денна норма – 4,7 грама. А значить, не потрібно ним об’їдатися, але в раціоні даний продукт обов’язково повинен бути присутнім.

А ось консервовану квасолю ми звикли додавати тільки в борщ або щось ще, але не їмо її просто так. І дарма, адже у червоній квасолі є багато заліза, як і в темному м’ясі птахів. Тому навіть якщо ви не веган і вам легше з’їсти шматок м’яса, іноді чергуйте його з квасолею червоною. По факту, корисностей не менше, але й легкості буде більше.

Наступний продукт багато хто не вживає, оскільки від нього часто здуває. Але це проблема або індивідуальної непереносимості, або неправильно підібраного часу для його вживання, або ж ви просто перебільшили денну норму. Останній варіант, до речі, найбільш поширений. Проте, груші, дуже корисні. У них багато клітковини. До того ж, даний фрукт сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Денна норма – це 1-2 груші. Але не на голодний шлунок.

Останній продукт, який потрібно вживати набагато частіше, це насіння соняшнику. Так це ж шкідливо і жирно скаже хтось, але ні. Якщо дотримуватися правильної норми, то і таке насіння буде на користь нашому організму. Виявляється, у ньому є багато вітаміну Е, який є одним із найпотужніших антиоксидантів, який захищає клітини від дії вільних радикалів. 30 грам такого насіння – це і є денна норма.

Rating