Які продукти можуть викликати печію?

Привіт, дорогі наші читачі! Сьогодні ми з вами поговоримо про таке неприємне фізіологічне явище, як печія. Це слово знайоме кожному, а неприємне відчуття дискомфорту і печіння в горлі та стравоході відчувала третина населення нашої планети. А деякі люди і взагалі схильні до печії та страждають від неї мало не кожен день.

Що ж є причиною печії? Насправді печія – це всього лише симптом, який свідчить про те, що шлункова кислота потрапляє в стравохід. У нормі такого, звичайно ж, бути не повинно.

Вченими та дієтологами доведено, що дуже багато в появі печії залежить від продуктів харчування. Чи знаєте ви, які продукти сприяють появі печії? Нижче ми розглянемо продукти, які варто виключити зі свого раціону, якщо ви періодично відчуваєте відчуття печіння в горлі та стравоході.

Цитрусові

Цитрусові у своєму складі мають величезну кількість кислоти, що абсолютно протипоказано при підвищеній кислотності шлунка. Тому, якщо ви іноді відчуваєте відчуття печіння, вам однозначно варто обмежитися або ж зовсім відмовитися від вживання цитрусів.

Томати

Кислоти в томатах, звичайно ж, в рази менше, ніж в цитрусових. Але, вона тут все ж є, а підвищений вміст органічних кислот, що підсилюють процес травлення, тільки погіршує ситуацію з печією. До того ж, запам’ятайте, що при печії абсолютно протипоказані різні соуси на основі помідорів, а також консервовані продукти.

Чорний шоколад і кава

Думаю, що ці продукти ви не очікували побачити в списку тих, що викликають печію. Але, виявляється, що кофеїн розслабляє стінки шлунка і при цьому кислота може вільно потрапити в стравохід і викликати печію. Шкода даних продуктів при печії обгрунтована ще й тим, що той же кофеїн збільшує кількість шлункового соку.

Бобові продукти

Всі знають, що бобові продукти важкі для травлення і у багатьох людей викликають здуття живота і метеоризм. А це в свою чергу провокує викид шлункового соку зі шлунка.

Жирний м’ясний бульйон

Наваристий і жирний м’ясний бульйон (особливо зі свинини) значно підвищує кислотність шлунка в першу чергу через важке переварювання і засвоєння. Тому навіть, здавалося б, корисні перші страви можуть стати причиною виникнення неприємного печіння в області горла і стравоходу.

Молоко

Щодо цього продукту і його ролі у виникненні печії завжди точаться суперечки. Багато людей навпаки вважають, що молочні продукти сприяють зниженню кислотності шлунка і рекомендують випити стакан кефіру або молока при печії. Де ж правда? Чи можна пити молоко при печії?

Насправді молоко є продуктом, який не можна вживати при печії. Так, випивши склянку молока, ви на пару хвилин отримаєте полегшення, але через деякий час проблема повернеться, і буде турбувати вас довше, ніж це могло б бути без молока.

Газовані напої

Газована вода містить у своєму складі багато вуглекислоти, що в свою чергу діє так, як і при вживанні бобових продуктів.

Алкоголь

Алкогольні напої мають властивість подразнювати стінки шлунка і згодом розслабляти їх. Внаслідок цього шлункова кислота викидається в стравохід, і ви відчуваєте печію. Варто звернути увагу, що самим негативним в плані провокування печії є червоне вино.

Список продуктів, що викликають печію можна ще розширити, враховуючи індивідуальні особливості кожного організму. Ми ж зібрали для вас найпоширеніші продукти, що викликають печію.

Будьте здорові!

Rating