Які продукти категорично не можна перебивати блендером?

У кожної сучасної господині на кухні є блендер. Це, мабуть, універсальний прилад, яким майстрині на всі руки люблять перебивати все. Але, чи замислювалися ви коли-небудь про продукти, які категорично не можна перебивати блендером? Можливо, у вас вже є гіркий досвід зламаного блендера або зіпсованої страви?

Щоб уникнути таких ситуацій, представляємо вашій увазі страви і продукти, які ні в якому разі не можна перебивати в блендері.

Картопляне пюре

На ці «граблі» наступає, найімовірніше, кожна господиня. Адже логічно кожна з нас подумає: чому мучитися, вручну перебиваючи картоплю, якщо можна скористатися блендером. Але, всіх нас в результаті чекає страшне розчарування і зіпсоване картопляне пюре.

Вся справа в тому, що при перебиванні блендером, руйнуються картопляні волокна і виділяється крохмаль. У підсумку ми отримаємо в’язку, клейку і зовсім не привабливу структуру страви. Та й на смак перебите блендером картопляне пюре не смачне, особливо якщо його повторно підігріти.

Будь-які гарячі рідини

Багато хто стикався з такою ситуацією при приготуванні крем-супу. І це не дивно, адже кожна господиня поспішає приготувати їжу якомога швидше. Але, що ж такого може статися при перебиванні блендером щойно приготованого супу?

Вся справа в тому, що як тільки ви помістите гарячий суп в чашу блендера і закриєте його кришкою, всередині нагнітається пар і посилюється тиск. І, як тільки ви починаєте збивати свій суп, будьте готові до того, що він виллється у вас по всій кухні через те, що злетить кришка. Ось так ось, знання фізики на кухні не завадять.

Мерзлі продукти

Багато нетерплячих господинь намагаються перебити блендером ягоди або зелень тільки що вийняті з морозильної камери. Але, блендер не призначений для цього, в ньому повинні подрібнюватися продукти кімнатної температури. Що ви отримаєте в результаті? Нормально ви мерзлі продукти не переб’єте, але затупите ножі, а можете і зовсім зламати блендер.

Сухофрукти

Для того, щоб перебивати сухофрукти в блендері, їх спочатку потрібно добре вимочити, інакше ви нормально їх не подрібните, але затупите ножі.

Спеції

Деякі господині плутають блендер зі ступкою для спецій або ж кавомолкою. Але, запам’ятайте, будь-які ваші спроби перемолоти спеції в блендері, не увінчаються успіхом. Для цього є спеціальні пристосування, якими і потрібно користуватися.

Горіхи

При спробі подрібнити горіхи в блендері, ви отримаєте такий же результат, як і з замороженими продуктами – затуплений або, ще гірше, погнутий ніж або зламаний блендер.

Мак

Цей продукт, як і спеції, потрібно перемелювати в ступці або кавомолці. Блендер він, швидше за все, не зіпсує, але необхідної текстури маку ви не досягнете.

Кавові зерна

При спробі перебити в блендері кавові зерна ви отримаєте неоднорідний порошок і затуплені ножі блендера. Якщо ви затятий шанувальник кави, краще придбати кавомолку. До того ж вона вам стане в нагоді для подрібнення спецій, маку і т.д.

Занадто ароматні продукти (часник, цибуля, імбир та хрін)

Цей пункт не є категоричним, адже по своїй текстурі всі ці продукти можна перебивати блендером. Але, у вас згодом можуть виникнути проблеми з неприємним запахом в чаші блендера, адже в усі пластмасові деталі запахи вбираються на ура. А ось на їх виведення потрібен час.

Rating