Ягоди годжі: походження, споживання, факти про харчування, користь для здоров’я

Географічне походження і регіони вирощування

Первісне середовище існування рослини годжі, що також відома як лайчі, дотепер невідома. Передбачається, що регіон походження знаходиться десь в південно-східній частині Європи або в південно-західному регіоні Азії. На сьогодні Китай несе відповідальність за більшість вирощуваних в комерційних цілях годжі на плантаціях поблизу заплав річки Хуанхе. Тим не менш, вони, як правило, вирощуються в більшості частин світу.

Сорти та види

Це вид двох сортів коробчатого дерева сімейства пасльонових, більш відомі, як сімейство пасльонових. Це сімейство лайчі пов’язано з баклажанами, картоплею, помідорами, перцем, квітами, тютюном і, звичайно ж, смертельним пасльоном.

Вовча ягода росте до висоти від 3 до 10 футів. Південно-китайські сорти лайчі коротше, ніж їх північні аналоги. Кількість квітів коливається від однієї до трьох на стеблі і спочатку вони розвиваються в формі дзвіночка, перш ніж лопнути, щоб вмістити і вивільнити зростаючу ягоду. Яскрава оранжево-червона «перцевидна» ягода має розмір від півдюйма до дюйма.

Історія споживання

Поширені назви ягід годжі: китайська вовча ягода, тибетський або гімалайський годжі, лоза подружнього шлюбу, чайне дерево герцога Аргайлла, лоза Камбронеро і лоза шлюбу. Ягоди обробляються з обережністю, щоб не зіпсувати урожай.

Найбільш поширеною формою споживаної лайчі є суха форма. Текстура варіюється від такої: з чорносливу або жувальних родзинок до більш твердої, липкої консистенції, яка схожа на висушений китайський гриб. Після висихання лайчі зазвичай не гідратируются. Замість цього вони використовуються в їх висушеному стані як солодка закуска або в медичних цілях.

Важлива частина китайської медицини

Протягом декількох тисяч років лайчі були важливою частиною китайської медицини, а також інших азіатських традицій. Традиційна китайська кухня включає в себе вовчак в рисовому відварі або з іншими овочами в відновлюючих супах і змішаних з різними кольорами для створення трав’яних чаїв.

Загальне споживання сьогодні

Вовча ягода дуже популярна через її користь для здоров’я. Протягом останніх декількох років лайчі було включено в багато нових продуктів по всьому світу. Зараз найбільш популярною формою її вживання є закуска з сухофруктів, що додається до батончиків мюслі чи вживається окремо.

Доповнення до їжі та напоїв

Це бажане доповнення до багатьох напоїв, враховуючи трав’яні чаї, розчинну каву, вино і, останнім часом, різні сорти пива. Крім ягід можна також вживати пагони і листя молодих рослин лайчі.

Звичайний експорт лайчі коливається від сушених ягід і ягідного соку до порошків з м’якоті і соку. Маркетинг лайчі поширюється на заході і рекламує користь для здоров’я ягід годжі.

Харчова цінність: вітаміни, мінерали та фітохімічні компоненти

В ягодах лайчі міститься високий рівень вітаміну С, який може конкурувати тільки з цитрусовими і полуницею на додаток до рибофлавіну (вітамін В2), кальцію, калію, заліза, цинку і селену. Вона сповнена вуглеводів, білків, жирів і харчових волокон, а також численних фітохімічних і поживних речовин. Фітохімічні речовини, такі як бета-каротин, зеаксантин і полісахариди, можна знайти в вовчих ягодах.

Фітохімікати

Частина змісту фітохімікатів коливається між виробничими регіонами, що створює розбіжності в багатьох дослідженнях рослини годжі. Це вказує на труднощі, що виникають при оцінці користі для здоров’я рослини годжі. Проте, єдина справжня дилема, з якою вчені зараз стикаються з рослиною годжі, полягає в тому, чи є вона здоровою або надзвичайно корисною.

Користь для здоров’я: використання лікарських засобів на основі наукових досліджень

Довгий список лікарських застосувань для лайчі знайшов своє відображення в традиційній китайській медицині. Після вживання вони зміцнять імунну систему, захистять печінку, поліпшать зір і кровообіг, а також збільшать вироблення сперми, і це лише деякі з корисних властивостей. Листя використовуються для лікування запальних і інших шкірних захворювань, а кора кореня використовується для боротьби з хвороботворними бактеріями і грибками людини.

Здоров’я кишечника

Полісахариди, які містяться в ягодах лайчі, діють як харчові волокна і допомагають підтримувати здоров’я товстої кишки. Зеаксантин, дієтичний каротиноїд, діє як антиоксидант на додаток до забезпечення захисних світлофільтрів властивостей, оскільки він поглинається жовтою плямою сітківки. По суті, цей фактор знижує ризик вікової дегенерації жовтої плями і глаукоми.

Rating