Що таке джекфрут?

А ви знаєте що це?

Визначення

Джекфрут (Artocarpus heterophyllus Lam.) – стародавній фрукт, який широко вживається в якості свіжих фруктів. Використання цибулин джекфрута і його частин також відомі з давніх часів за їх терапевтичні властивості. Корисні фізіологічні ефекти можуть також мати профілактичне застосування при різних патологіях. Користь для здоров’я джекфрута пояснюється його широким спектром фізико-хімічних застосувань. У цьому огляді представлений огляд функціональних, лікарських та фізіологічних властивостей цього фрукта.

Про джекфрукт

Дерева джекфрута (Artocarpus heterophyllus Lam.) відносяться до сімейства Moraceae. Вони в достатній кількості ростуть в Індії, Бангладеші і в багатьох частинах Південно-Східної Азії (Рахаман і ін., 1999). Це одне з найбільш значних вічнозелених дерев в тропічних районах, широко поширене в Азії, включаючи Індію. Це дерево середнього розміру, зазвичай досягає від 28 до 80 фунтів у висоту, яке легко доступно для його плодів. Плоди ростуть на бічних гілках і основних гілках дерева. Середня вага плоду складає від 3,5 до 10 кг, а іноді плід може досягати 25 кг.

Насіння

Велике насіння цього нелегованої рослини також їстівне, хоча його важко перетравлювати. Єдине насіння укладено в білий арил, навколишню тонку коричневу спермодерму, яка покриває м’ясисту білу сім’ядоль. Сім’ядолі джекфрута досить багаті крохмалем і білком. Пошук менш відомих і недостатньо використовуваних культур, багато з яких потенційно цінні як їжа для людини і тварин, включав в себе Джекфрут, які були в центрі досліджень в останні роки.

Вид

Різні частини джекфрута:

(A) джекфрут;

(B) оброблення зрізу джекфрута;

(C) м’якоть джекфрута;

(D) насіння джекфрута.

Поживна цінність

Плід забезпечує близько 2 МДж енергії на кг / вологу масу зрілої людини. Відомо, що джекфрут містить велику кількість білка, крохмалю, кальцію і тіаміну. Насіння може бути смаженим або вареним і зберігатися в сиропі, як каштани. Смажене, висушене насіння подрібнюють, щоб отримати борошно, змішане з пшеничним борошном для випічки. Повідомлялося про склад оцвітини і насіння джекфрута. Принаймні одне дослідження повідомило про функціональні властивості борошна джекфрута.

Смак насіння джекфрута

Крім стиглих фруктів, що володіють унікальним смаком, насіння джекфрута широко вживаються як десерт або інгредієнт в азіатських кулінарних препаратах. Насіння джекфрута використовуються в приготованих стравах, а його мука використовується для випічки. Насіння джекфрута досить багате на крохмаль. Зрілі джекфрути готують у вигляді овочів і використовують в каррі або салатах. Стиглі фрукти можна їсти сирими або приготувати в вершковому кокосовому молоці в якості десерту, перетворивши їх в зацукрований джекфрут або їстівну шкірку джекфрута.

Використання Джекфруту в Індії

В Індії насіння варять в цукрі і їдять як десерт. Джекфрут також використовується для подальшої переробки. Наприклад, шкірка з джекфрута і чіпси з джекфрута можуть бути зроблені з висушеної м’якоті джекфрута. Пюре з джекфрута також проводиться у вигляді дитячого харчування, соку, джему, желе і основи для випічки. Джекфрут додають у цукерки, рулети, мармелад і морозиво. Крім консервування, досягнення в технологіях обробки також підштовхують до появи нових продуктів. Ліофілізація, вакуумна обсмажування і кріогенна обробка є новими методами консервації для сучасних продуктів на основі джекфрута. Різні частини дерева джекфрута використовувалися в медицині, а його деревина – важливе джерело в лісовій промисловості.

Сучасне застосування та вживання в їжу

На сьогодні широко визнано, що гарний вплив фруктів і овочів на профілактику деяких захворювань обумовлений біологічно активними сполуками, які вони містять. В останні роки зріс інтерес споживачів, дослідників і харчової промисловості до того, як харчові продукти можуть допомогти зберегти здоров’я; і роль, яку дієта грає в профілактиці і лікуванні багатьох захворювань, отримала широке визнання. Метою даного огляду було уявити огляд функціональних, лікарських та фізіологічних властивостей джекфрута.

Rating