Що потрібно знати про пітахайю?

Що ж рухаємося далі і наступний екзотичний фрукт, який вартий вашої уваги – це пітахайя. За зовнішнім виглядом такий фрукт нагадує невелику шишку малинового кольору, всередині ж цілий космос. Пітахайю часто ще називають фруктом дракона. Може це пов’язано з тим, що плід такого фрукту відноситься до сімейства Кактусових. Така рослина не є дуже вимогливою, оскільки добре пристосовується до життя в сухій місцевості з тропічним кліматом.

Тому зараз такий фрукт вирощують і на Гаваях, і на Філіппінських островах, а також у В’єтнамі і Мексиці, Японії, Китаї і, звичайно ж, у Таїланді. Але, не дивлячись на це все, пітахайю їли ще в Америці приблизно в 13 столітті. І, як і годиться, першими, хто гідно оцінив цей фрукт, були аптекарі. Тільки після того, як фрукт оцінили аптекарі, він почав поширюватися і в інші країни.

Пітахайя має щільну шкірку і дуже солодку м’якоть. Найчастіше зустрічається пітахайя, яка має білу м’якоть і дрібне чорне насіння. Це, можна сказати, прям класика жанру. Але є ще і її підвиди. Так, наприклад, пітахайя з Коста-Ріки має червону і шкірку, і м’якоть. Така пітахайя сильно відрізняється за смаком від білої. Але є ще і повністю жовта пітахайя. За формою вони абсолютно однакові, але ось за смаком і ароматом злегка відрізняються між собою.

Ви будете здивовані, але такий екзотичний фрукт їдять не тільки в свіжому вигляді. Так, наприклад, в Гватемалі і Колумбії, сік такого фрукту частенько використовують для виготовлення різноманітних йогуртів, щербетів, а також роблять з нього морозиво і цукерки. Сама ж м’якоть такого фрукту добре підходить для виготовлення джемів, різних соусів і мармеладу. До слова, сік такого екзотичного фрукту в поєднанні з лаймом і зовсім є національним напоєм в Іспанії. А ось мексиканці з такого фрукту вже давним-давно навчилися робити алкогольні напої. Загалом, кожен користується тим, що є під руками.

Калорійність даного фрукту невелика – 50 ккал на 100 грам самого продукту. Крім цього, в пітахайї є багато води, корисних вуглеводів, а також хоч і в невеликій кількості, але є жири, білки і клітковина. Також в пітахайї є вітамін В6 і С, а також такі мінерали і мікроелементи, як кальцій, калій, фосфор і залізо. Пітахайя буде корисною при захворюваннях ендокринної системи, а особливо для людей, які страждають на цукровий діабет. М’якоть даного фрукту здатна покращувати роботу шлунково-кишкового тракту і корисна для тих людей, у яких спостерігається підвищена кислотність шлунка.

Закінчимо на поганий ноті, але про неї теж важливо знати. Так ось пам’ятайте, що будь-який екзотичний фрукт може викликати алергічні реакції, тому з цим потрібно бути обережнішим. Крім цього, пітахайя може викликати печію, метеоризм і діарею. Краще пітахайю купувати на пробу, скажімо так, але не захоплюватися її вживанням, оскільки реакція організму може бути різна. Що стосується дітей, то їм цей фрукт протипоказаний, оскільки може викликати діатез, і можуть бути інші негативні наслідки.

Також важливим фактом про пітахайю є те, що після її вживання може змінюватися колір сечі. Це є нормою, лякатися не потрібно. Таке може часто спостерігатися, якщо ви їсте червону пітахайю, ту, що з Коста-Ріки. Але велику небезпеку такий ефект від фрукту не несе. І, звичайно, ж пам’ятайте про почуття міри і намагайтеся його дотримуватися. Вагітним, дітям до трьох років і годуючим мамам зовсім не можна вживати пітахайю і, по суті, й інші різні екзотичні фрукти. Якщо організм дорослого нормально відреагує на щось нове, то не факт що таке ж буде з організмом дитини.

Rating