Що не варто їсти перед сексом?

Привіт, шановні читачі! Сьогодні хочу з вами поговорити на більш інтимну, але дуже важливу тему: що не можна їсти перед сексом. Адже дійсно, їжа, яку ви з’їли перед інтимною близькістю, може значною мірою вплинути і навіть зіпсувати вам цей момент.

Білий і молочний шоколад

Тут багато хто подумає, що може зіпсувати шоколад в інтимних моментах, адже його навпаки асоціюють з продуктом, що викликає пристрасть. Але, виявляється, що все залежить від виду шоколаду. Чорний шоколад сприятиме пристрасним поривам, але ось його молодші брати, білий і молочний шоколад, навпаки притуплять ваші бажання.

Саме тому не бажано вживати білий і молочний шоколад за 4-5 годин до сексу.

Напівфабрикати та продукти фастфуда

Чим можуть нашкодити напівфабрикати і фастфуд в сексуальному житті? Все дуже просто: ці продукти важко і довго перетравлюються в шлунку. Не дарма багато хто відчуває тяжкість після обіду фастфудом. А якщо ви ще після цього ризикнете зайнятися сексом, добром це не скінчиться. Однозначно ви будете відчувати дискомфорт, а можете і спровокувати виникнення серйозніших проблем.

Продукти, що містять сою

Мало хто знає, але в сої та продуктах, що її містять, є фітоестроген. А це рослинне з’єднання блокує вироблення тестостерону, головного чоловічого гормону. Саме тому спокусити на інтимну близькість чоловіка, який наївся продуктів, що містять сою, буде непросто.

Капуста і бобові продукти

Ці продукти важкі для перетравлення і викликають підвищене газоутворення. А підвищене газоутворення, в свою чергу, сприяє виникненню здуття живота. Думаю, ви розумієте, що заняття сексом після вживання бобових і капусти буде, вибачте, як на «пороховій бочці».

Тому, або виключіть вживання цих продуктів за добу до передбачуваної близькості, або ж подбайте про відповідну обстановку, що приховає ваш стан: вимкніть світло і включіть музику голосніше.

Консервація та соління

Ці продукти підвищують кислотність шлунка і можуть викликати печію. Погодьтеся, займатися сексом з печією не дуже приємно. Ще плюс до всього цього, консервовані продукти та соління пригнічують вироблення тестостерону, тому чоловік буде не дуже активний в сексі після вживання цих продуктів.

Цибуля та часник

Думаю, кожен розуміє, чому ці продукти протипоказано вживати перед сексом. Це, перш за все, через стійкий виражений запах. Погодьтеся, зосередитися на інтимній близькості, буде дуже важко, якщо ваш партнер буде неприємно пахнути.

Алкоголь

Щодо цього пункту, впевнена, багато хто з вас будуть здивовані, адже взагалі прийнято вживати алкоголь перед сексом для більшого розслаблення. Але, можливо ви помічали, що після алкоголю пригнічується робота центральної нервової системи, і скоро ви станете млявими і захочете спати.

Попкорн

Ця, здавалося б, абсолютно нешкідлива смакота, має в своєму складі перфторалкілові кислоти. А ці речовини знижують лібідо у жінок і зменшують кількість сперматозоїдів у чоловіків. Тому, якщо ви плануєте вагітність, то попкорн – ваш найлютіший ворог.

Солодка газована вода

Як відомо, в будь-яких солодких газировках одним з основних компонентів є рафінований цукор. У свою чергу цей компонент підвищує рівень цукру в крові, роблячи вас тривожними і дратівливими. Коротше кажучи, розслабитися у вас точно не вийде.

Rating