Що вибір алкоголю говорить про вас?

Поговоримо знову про вина і додамо трішечки до цього всього психології. Як це пов’язано? Ось багато хто говорить, що характер людини можна порівняти з тим, що вона вибирає. Буде це одяг, напій або щось з їжі – неважливо. Важливо дивитися на контексти. Так от цікаво було завжди дізнатися, які напої вибирають жінки і чоловіки. Часто ж зустрічаються жінки з сильним чоловічим характером і чоловіки, які слабкі за своєю натурою. На що ж упав їхній вибір?

Ось один журналіст вирішив запитати деяких жінок про їх вибір алкоголю. І перша, хто погодилася відповісти – це Єлизавета Стаханова. Вона є власницею кількох відомих ресторанів. Хоч має вона доступ до більшої кількості напоїв, але говорить про те, що найбільше її приваблює «Шампанське». Такий напій з одного боку спокійний, а з іншого – за рахунок бульбашок є бурхливим і тим, що б’є в голову. Те ж саме можемо говорити і про ту людину, яка вважає за краще завжди пити тільки цей напій.

Спокійний, але химерний, прагматичний, але пристрасний. Напій-настрій надає гарного настрою і тому, хто його обирає. І хоч «Шампанське» не можна назвати дуже дорогим або високопочесним напоєм, все ж він має велику популярність. Може, це пов’язано з його такою неординарною легкістю і ненав’язливістю. Хто знає. Найпоширенішими є вина Ygay Etigueta Blanca, Фраголіно, яке вже є доступне більшій кількості населення, і Проссеко, звичайно ж. Куди без нього?

Що ж надає перевагу жінка-шеф-кухар Наташа Березова? А ось вона палає особливою любов’ю до червоних вин. Біле вино нагнітає тільки сон, а червоне дозволяє порхати. Такі ось різні жінки. Такі вина вибирають вже жінки, які звикли все вирішувати самостійно і без будь-якої допомоги. Будь-яке червоне вино, яке вже має більше, ніж 13 градусів є хорошим варіантом на вечір або до обіду. Тим більше, що червоне вино корисне для організму людини.

Третя жінка також власниця кількох ресторанів Євгена Качалова. В її перевагах залишаються вина за типом молдавського збору. Вони поєднують в собі аромат фруктів, ягід і квітів. Невагоме, повітряне вино характеризує так  і ту людину, яка вибирає такий напій. І справа зовсім не в кількості градусів, а в тому, що такі вина допомагають відчути повністю аромат і смак. Вони нагадують про весну, коли все цвіте і пахне. А це і вино Casa Petry, і Lace Range, Оrasul Subteran й інші.

А ось жінка, яка управляє вже довгий час рестораном і має ще бізнес в іншій сфері діяльності, віддає перевагу сухим винам. Найбільше її приваблює вино Мерло і Каберне, Рислінг і Піно Нуар. Ви можете сказати, що такі вина є більш простенькими і нехитрими, на відміну від перерахованих вище, але я з вами не зовсім згодна. Саме такі вина бажають пити жінки з сильним характером і можемо говорити про те, що рід діяльності на це теж сильно впливає. Про такі вина можна говорити: «Просто, але зі смаком». Вишуканість такого вина в його невигадливості.

Таких прикладів може бути ще досить і можна й зовсім проходитися не тільки по винних напоях, а й по іншому алкоголю. Але навіть тут ми змогли побачити те, що не обов’язково, що ми всі однакові. Та й тут все ж діє те правило, що нас характеризує те, що ми вибираємо. За допомогою одягу, який ви сьогодні одягли, ви можете показати сьогоднішній свій настрій, а ось ваш постійний вибір напою і всі постійні переваги вже говорять про вас, як про особистість.

Rating