Чому важливо їсти сирі свіжі продукти?

Якось ми вже говорили про вегетаріанство, і там був один з пунктиків – розповідь про вегетаріанців-сироїдів. І це не ті, хто їсть сир. І навіть не ті, хто абсолютно всі продукти їсть в сирому вигляді, включаючи м’ясо. Почасти щось правильне у другому реченні є. Сироїди – це ті люди, які їдять фрукти, овочі в більшій мірі в сирому вигляді. А тобто, якщо ті самі гриби ми, в основному, смажимо або з чимось тушкуємо, запікаємо, то сироїди просто відмовляються від етапу термообробки. Це дуже складно з початку, але, хто дійсно цим хоче займатися – звикає.

Не подумайте, я не зазиваю вас їсти тільки сирі продукти. У цій статті я хочу вам розповісти про користь сирих продуктів. Багато хто намагається ж навіть ті самі овочі тай приготувати на пару або на грилі, забуваючи про те, що при термообробці втрачається безліч корисних речовин і корисних властивостей того чи іншого овоча, наприклад.

Численні наукові дослідження підтверджують той факт, що ферменти і ензими є мало не головним компонентом, який і відрізняє сиру їжу від тієї, що в обов’язковому порядку проходить процес термообробки. Навіть можна говорити про те, що при тому самому процесі термообробки втрачається 50 і більше відсотків корисностей. Те ж саме можемо сказати і про заморожену продукцію. А якщо вона ще потім і готується, то і так зрозуміло, що залишається з усього корисного лише дещиця.

Ці ферменти є дуже важливими для організму людини, оскільки мають не другорядне місце в процесі обміну речовин і є, по факту, просто незамінними для існування. Ось ви могли неодноразово помічати, що коли ви не їсте свіжі і сирі овочі, фрукти, то починає мутити, настрій кудись пропадає і загальний ваш стан бажає бути кращим. А справа якраз в ферментах, яких бракує. Вони ж і управляють нашими біологічними і хімічними реакціями.

Ферменти, які містяться в сирих і свіжих продуктах, беруть участь не тільки в травленні, але й в зоровому і слуховому сприйнятті. Крім цього, відіграють важливу роль в оновленні клітин крові, шкіри і навіть кісток. Більшою мірою всі ферменти та ензими, які містяться в сирих продуктах, впливають на захисну систему організму і на вироблення імунітету, що в свою чергу перешкоджає проникненню різних інфекцій.

Ось мені здається, що вже навіть на цьому етапі змогла хоч якусь кількість читачів переконати у важливості вживання сирих і свіжих продуктів. А в більшій мірі овочів і фруктів. Якщо говорити про овочі, то не бійтеся, що буде прісно, ​​і ви не зможете втамувати голод. Голод же і з’являється тільки завдяки приправам, і сіль теж до них відноситься. Є ж природний голод, а є просто звичка їсти. Ось сира їжа якраз і дасть розвиток першому типу, а не звичці. Ви навіть самі помітите, що режим харчування нормалізувався, а настрій завжди гарний.

І найголовніше: вас ніхто не переконує в тому щоб ви перестали їсти те, що проходить термообробку. Безумовно організм вимагає і такої їжі. Хочеться все ж, щоб всі могли поєднувати сиру їжу і ту, яка пройшла термообробку. Ось, наприклад, замість гарячого салату літнім або осіннім теплим ввечором приготуйте салат зі свіжих овочів. Так навіть взимку можна таке готувати. А якщо ви цю страву вибираєте в якості так званого зігріву, оскільки взимку хочеться їсти все тепле, то знайдіть щось інше. Овочі все ж намагайтеся не піддавати термообробці. Ви самі побачите користь від цього, справді.

Rating