Чим китайська полуниця відрізняється від звичайної?

Ви ж знаєте, що зараз e повному розпалі сезон полуниці, але говорити ми будемо не про нашу, до якої ми дуже сильно звикли і, яку любимо, а про китайську полуницю або, як її ще називають, про восковніцу червону. Що ж на рахунок калорійності? А ось тут приємний сюрприз. У 100 грамах такого екзотичного для нас фрукту або ж ягідки тільки 23 ккал. І знову більшу частину цієї калорійності займають корисні вуглеводи.

Взагалі, вперше про цю ягоду заговорили у Східній Азії, а зараз її вирощують не тільки там, а й на території Китаю і Японії, а також у різноманітних країнах СНД і навіть в Росії. Не дивлячись на це, китайська полуниця все ж залишається в ролі екзотичного фрукту для нас.

Хоч зовні чимось восковніца і схожа з нашою полуницею, але ось є певні відмінності. Так, наприклад, восковніца може бути не тільки червоного, а й фіолетового кольору. Також в цій ягоді не так багато дрібного насіння, як у звичайній полуниці. Там є всередині одне велике насіння, а тому можемо говорити, що восковніца поєднала в собі кілька наших традиційних фруктів. Йдеться про полуницю, ожину і вишню. Так навіть за смаком ця одна рослина нагадує про всі три вище перелічені.

Приступаємо до користі. І перше, про що потрібно знати – у китайській полуниці багато клітковини, яка благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт і запобігає виникненню закрепів і метеоризму. Як і в звичайній морквині, у китайській полуниці багато каротину. А він, як ми вже знаємо, благотворно впливає на зір. Крім цього всього, користь восковніци криється в тому, що вона володіє такими собі загальнозміцнюючими і навіть омолоджувальними властивостями.

У складі такої ягоди багато вітаміну С або ж аскорбінової кислоти, яка захищає організм від різних негативних впливів і в цілому зміцнює імунітет. Але це не все з приводу користі. У такій диво-ягоді багато є калію і кальцію, а це значить, що серцево-судинна система, зуби і кісткова тканина буде в порядку. До слова, при регулярному вживанні такої ягоди знижується ризик виникнення інфаркту або інших захворювань серця.

Завдяки магнію, який також є в складі китайської полуниці, організм отримує велику користь для нервової системи і стан м’язів також поліпшується. Китайська полуниця допомагає боротися з поганим настрій, депресією, нервовим напруженням і навіть з безсонням. Разом з тим має протимікробні і закріплююючі, загоюючі властивості.

Китайську полуницю, як і нашу звичайну, вживають не тільки в свіжому вигляді, але і частенько заморожують її, роблять варення або просто висушують. Крім того, китайську полуницю використовують і для виготовлення безалкогольних та алкогольних напоїв. Загалом, як бачите, китайська полуниця відрізняється від звичайної хіба що наявністю кісточки, більш різноманітним смаком і легкою гіркуватістю, а що стосується галузі використання, то тут все те ж саме.

Часто китайську полуницю або восковніцу використовують і в народній медицині. Так, наприклад, використовуються не тільки самі ягідки, а й коріння, листочки і навіть кора рослини. До слова, відвар з кори рослини буде корисний при виразкових хворобах, оскільки володіє вʼязкою дією і має в своєму складі багато дубильних речовин.

Що ж можна сказати про шкоду? А ось величезної шкоди китайська полуниця зовсім не несе для організму людини. Вона в більшій мірі протипоказана людям з індивідуальною непереносимістю даного фрукта і тим, хто часто страждає від алергії. Крім цього, з великою обережністю китайську полуницю варто вживати людям з цукровим діабетом, а також вагітним, годуючим мамам і дітям до трьох років.

Rating