Целіакія – це те ж саме, що і непереносимість глютену?

Продовжуємо говорити про різні індивідуальні непереносимості і наступне – непереносимість глютену. Це таке ж розповсюджене явище, як в принципі і непереносимість лактози. Непереносимість глютену – це ніщо інше, як хронічне захворювання шлунка або навіть хронічний розлад травлення. Воно, в основному, характеризується пошкодженням тонкого кишечника саме при контакті з глютеном. Ну або ж продуктами, які в своєму складі містять глютен.

Тут, я думаю, ви вже помітили, що є трішечки інший механізм поширення. Адже в разі непереносимості лактози страждає все ж товстий кишечник, а тут тонка кишка. Непереносимість глютену також має свою іншу, більш наукову назву. І це целіакія.

Найчастіше така хвороба, назвемо це так, виникає у людей-носіїв білка HLA-DQ. Можливо, вам це ні про що не говорить, а, можливо, і стане в нагоді в житті колись. Така своєрідна непереносимість зустрічається приблизно в 1 відсотка населення. І найчастіше під цей один відсоток потрапляють люди із країн Північної Америки та Європи.

З чим це пов’язано незрозуміло, але така тенденція все ж помічена, як бачите. Більшість людей навіть не підозрюють про те, що у них є така непереносимість. Адже вона майже не має ніяких симптомів або ж проявляється дуже мінімально. Але все ж є і ті люди, у яких така своєрідна хвороба проявляється дуже яро. І має явні ознаки.

Єдиний варіант для людей з непереносимістю глютену – це, звичайно ж, сувора і відповідно безглютеновая дієта. І якщо чітко дотримуватися такого харчового раціону, то хвороба відповідно і зовсім не буде проявлятися. Але це і варто великої праці, особливо тоді, коли така непереносимість прийшла негадано і несподівано.

А найголовніше, для мотивації – пам’ятайте. Целіакія – це, по суті, не хвороба і не вирок. Це просто натяк на певний, правильний спосіб життя. Як тільки це зрозумієте і приймете, то життя вас почне радувати. А не пригнічувати, що ви якийсь інший, не такий, як усі.

Ми вже дуже багато говоримо про глютен, але, можливо, серед нас є ті, які не мають поняття, про що йде мова. Так ось, глютен – це рослинний білок. Часто глютен ще називають клейковиною. І якщо це поняття вам вже більш знайоме, то ви розумієте, що дана речовина міститься у всіх злакових. Він  є дуже поширеним і навіть затребуваним у виробництві їжі. Тому людям з целіакію дуже важко визначити спосіб життя. А також напевне намагатися хоча б не вживати ті продукти, де глютену найбільше. А це і різноманітні каші і хліб, і взагалі вся здоба.

Ось список тих продуктів, де найбільше глютену. Я впевнена, він комусь та стане в нагоді.

– Різні крупи: пшонка, перловка, ячка, вівсянка, манка, булгур, кус-кус, житня і ячмінна каші;

– Борошно: відповідно пшеничне, житнє, вівсяне, а також висівки;

– Хліб і всі кондитерські вироби. Їх є дуже багато, тому перераховувати все таки не будемо.

– Макарони з пшениці та інших зернових;

– Риба, м’ясо. І навіть різні напівфабрикати по типу ковбаси, паштету, сосисок, шинки. А ще по типу котлет, пельменів, консерв, крабових паличок і навіть бульйонних кубиків;

– Десерти по типу вершків, джемів різноманітних, шоколад, сиропи, повидло;

– Такі напої, як порошкові концентрати чаїв, кисіль з ячменю і вівсянки, а також квас і пиво;

– Крім цього, не можна оцет, продукти, що містять харчові барвники і навіть жувальна гумка протипоказана.

Ось тепер ви зрозуміли, як же погано і важко тим людям, у яких є целіакія. Або ж просто непереносимість глютену. Потрібно відмовитися майже що від усіх продуктів харчування, які ми використовуємо найчастіше. І, до того ж, потрібно пильно спостерігати за кожною приготованою стравою в ресторані, кафе або просто в гостях. Адже навіть мала кількість оцту в страві зашкодить людині, якій він протипоказаний.

Rating