У чому користь і шкода риби і морепродуктів для нашого організму?

Так важливо завжди дотримуватися правильного і здорового харчування. Але є люди, які дуже нехтують цим всім і закидають в свій шлунок будь-які продукти, а найбільше це шкідливі продукти, які часто призводять до звикання по-перше, а по-друге до погіршення загального стану організму. Звідси і депресії незрозуміло із звідки, також втома, похмурий стан, як внутрішньо, так і зовні. А також до всього в добавок ще й дуже поганий сон. Людина ніяк не може виспатися скільки б годин вона не спала.

Правильне і здорове харчування передбачає перелік корисних продуктів. І одним з таких продуктів є риба. Як ви думаєте у чому ж користь риби? І цікаво чи є певні протипоказання у вживанні риби, крім тих, що організм людини не сприймає цей продукт харчування? Давайте сьогодні і спробуємо з’ясувати всі корисні і шкідливі властивості.

Багато вчених говорять про те, що риби корисна людям, які постраждали від інфарктів та інсультів. Говорять про те, що риба відмінно поповнює необхідні організму вітаміни і мінерали, а у сукупності з іншими корисними продуктами ще краще впливає на загальний стан серцево-судинної системи. Важливим є і те, що часте і регулярне вживання риби і взагалі також й інших морепродуктів у своєму раціоні є хорошою профілактикою при різних хворобах, що пов’язані з появою у судинах тромбів.

Не дарма ескімоси майже не хворіють серцевими хворобами. Це майже те саме, що і китайці довго залишаються молодими. Це не так секрети певної нації, як швидше за все дотримання правильного і здорового харчування. Також люди, які регулярно вживають у своєму раціоні рибу й інші морепродукти менше страждають на склероз і псоріаз. І до речі, якщо псоріаз або склероз тільки на найпершій, початковій стадії, то якраз потрібно переглянути свій раціон і внести нові продукти. А саме ті, що будуть навпаки допомагати йти людині до одужання, а не ще далі погіршувати ситуацію, що склалася.

Вчені також радять вживати риб’ячий жир, адже він має чудові властивості залишатися рідкий навіть при найменшій температурі, а ще він дуже добре засвоюється. Також варто відзначити, що в риб’ячому жирі малий вміст холестерину.

Що ще важливо, то в рибі є багато амінокислот омега-3, які і сприяють підтримці вен і також артерій, розріджують кров. Саме через все вище перераховане люди, які вживають регулярно рибу, менше і навіть рідше страждають від інсультів та інфарктів.

Також варто пам’ятати і знати про те, що риба корисна для наших кісток. Риба, як і молочні продукти, допомагає збільшити кількість кальцію в нашому організмі і дуже добре підходить діабетикам. Адже в м’ясі риби міститься амінокислота таурин, яка стимулює виділення інсуліну, що так важливий для діабетиків.

Варто підмітити, що з усіх морепродуктів амінокислотами найбільш багаті: креветки, тунець, кальмари, окунь, тріска, а також багато видів океанічної риби.

Дуже незвичайною властивістю риби є те, що вона сприяє зниженню ймовірності виникнення такого захворювання дихальної системи, як астма. Як профілактику дітям можна давати, як біодобавку риб’ячий жир або ж просто частіше вживати рибу і в загальному всі морепродукти.

Риба також має у своєму складі такі вітаміни, як вітамін А, С, Е. Також містить такі мінерали та мікроелементи, як магній, марганець, бор, мідь, йод (йод до речі дуже позитивно впливає на нашу щитовидну залозу), цинк, літій, фтор, залізо і, звичайно ж, бром. Це все дуже добре при лікуванні тієї ж щитовидної залози. Але найціннішими серед всіх мікроелементів є фосфор і магній, залізо і кальцій.

Але в чому ж шкода риби і морепродуктів, якщо вони так добре впливають на наш організм і містять безліч корисних амінокислот і мікроелементів?!

Першою причиною шкоди риби для людського організму є те, що часто морська риба, а особливо червона є високоалергенним продуктом.

Друга причина шкоди риби це те, що в рибі є багато радіонуклідів і різних отрут, а також безліч важких металів. Це може призвести до тяжких хронічних отруєнь.

І третя причина шкоди риби – це гарне і улюблене місце для проживання різноманітних паразитів. Тому намагайтеся вживати рибу тільки вдома і в добре перевірених ресторанах, адже недобросовісні господарі таких закладів, заради економії згодні подавати людям вже трішки зіпсовані продукти, а через багатство спецій ви і не зрозумієте, що вона не свіжа. А якщо ви вперше їсте якийсь вид риби, то вас і зовсім можна обдурити, адже ви не знаєте її справжнього смаку.

Слідкуйте за тим, що їсте!

Rating