Топ-5 продуктів для зволоження шкіри

Як ніколи залишається все ж дуже актуальною тема зволоження шкіри обличчя, шиї і рук. Особливо це важливо в холодні пори року, як наприклад осінь, яка вже настала, але ще трохи радує нас своїми теплими днями. Якщо вже щось лікувати, то потрібно діяти не на зовнішню оболонку, а на внутрішню. Так само можна говорити в цьому контексті не тільки про лікування, а й про те саме зволоження шкіри.

Хочеться розповісти вам, як мінімум, про п’ять найкращих продуктів харчування, які дуже добре зволожують шкіру. До того ж, ще на початку осінньої пори таких продуктів більш ніж достатньо на прилавках магазинів.

Перший продукт харчування, який на «ура» справляється зі зволоженням шкіри – це кавун. Всі ми знаємо, що він майже, що на 90 відсотків складається з води і це вже говорить про те, що він просто ідеальний для таких цілей. Та ще й смачно. Поки кавуни ще не пропали з продажу – насолоджуйтеся їхнім смаком, ароматом і всіма корисностями. До того ж, кавун хороший тим, що здатний виводити шлаки і токсини з організму. Крім цього, кавун – це натуральне і рідкісне джерело фолієвої кислоти. Саме ця кислота є дуже необхідною для організму людини, оскільки бере участь в побудові ДНК і РНК. Такі процеси ми не можемо наочно переглянути, але все ж знайте, що вони є.

Та й фолієва кислота, якої в кавунах найбільше, допомагає вирішити безліч косметичних проблем. Ось, наприклад, допомагає боротися з виникненням зморшок, прибирає тьмяний колір обличчя, сухість. І, звичайно, сприяє відновленню сольового балансу.

Другий не менш корисний для зволоження шкіри продукт – це огірок. І я думаю, що про нього ви відразу ж подумали, як тільки почали читати цю статтю. Такий зелений овоч корисний в першу чергу тим, що також складається з великої кількості води. Це, приблизно, на 70-80 відсотків. Не дарма огірки використовують так часто в косметичних цілях. Роблять безліч кремів, масок і просто засобів догляду на його основі. І на заміточку: огірок низькокалорійний овоч, тому можете його їсти хоч кожен день і не боятися.

Той продукт харчування і овоч, який всім нам дуже подобається в поєднанні з огірком, теж дуже добре допоможе зволожити шкіру. І говоримо ми, звичайно, ж про помідор. Багато хто говорить про те, що огірок і помідор  не можна поєднувати в одній страві, але що ж поробиш, якщо такий овочевий салат подобається майже всім. Якщо ж дотримуєтеся тієї думки про несуміщення цих двох овочів, то їжте їх в різні прийоми їжі або зовсім в різні дні. Але пам’ятайте, що для зволоження шкіри – вони, як і кавун, просто ідеальні.

Що ж робити з проблемою сухості шкіри в холодну пору року, коли з прилавків магазинів зникнуть кавуни, хороші огірки і помідори? Найголовніше – не засмучуватися. 4 продуктом харчування, який гарненько впорається з даною проблемою, є шпинат. Якщо ви не знайдете його в свіжому вигляді, то в замороженому він точно буде в якомусь супермаркеті. Звичайно, в заморожених продуктах корисних якостей зберігається менше, ніж в свіжих, але якщо немає нічого – то це теж непоганий варіант.

Та й шпинат теж не дуже то і калорійний продукт харчування. Чому ж саме шпинат? Таке питання теж можливе. Але я поясню. У шпинаті міститься така речовина, як лютеїн. І він якраз і захищає шкіру від різних вікових змін, від впливу навколишнього середовища і безумовно від зневоднення.

І останній продукт харчування для боротьби з сухістю шкіри – це яблуко. Яблука представлені в магазинах цілий рік. І якщо ви не знайдете холодної осені або взимку всі вище перераховані продукти, то яблука – це ваше спасіння. У яблуках дуже багато антиоксидантів і чи вам не знати, який вплив вони надають на організм людини, а саме на якість шкіри.

Rating