Топ-5 найсмачніших компотів з абрикосів

Продовжуємо тему того, з чого готують компоти і, як взагалі їх приготувати і  заготовити на зимовий період. У попередній статті ми вже написали про напій зі смородини. У цій пропоную поговорити про те, як приготувати схожий напій, але тільки з абрикосів. Оскільки зараз теж сезон цього фрукта в розпалі. Для початку найважливіше: потрібно вибирати стиглі фрукти і ягоди, які мають щільну м’якоть.

Якщо вирішите приготувати компот з недозрілих фруктів, то не чекайте від цього чогось дуже смачного. До слова, недозрілі фрукти будуть давати невелику гіркоту. А ось якщо візьмете для компоту вже переспілі фрукти, то замість компоту ви отримаєте тільки кашу. І він буде сильно каламутним. Хоча це також на любителя.

Знову ж говоримо, що інгредієнти розраховані тільки на літр. Якщо хочете приготувати більше такого напою, то просто збільшуйте кількість всіх інгредієнтів. Почнемо, як і в разі схожого напою зі смородини, з рецепта класичного, навіть більше традиційного.

Для його приготування вам знадобиться: 300 грам абрикосів, вода – 700 мл приблизно. І, звичайно ж, цукор. На цю порцію абрикосів досить буде і 100 грамів цукру. Варити треба такий компот від 5 до 8 хвилин, щоб м’якоть абрикосів не почала розварюватися. Після цього можна заливати компот в банки, які пройшли стерилізацію. По суті, можна не чекати повного охолодження.

Другий рецепт такого компоту виглядає вже так: грам 200 самих абрикосів, 150 грам вишні – це і є той інгредієнт, який додасть компоту і аромату, і смаку. Й навіть колір поміняє і буде компот яскравішим. Крім цих інгредієнтів, до складу такого компоту входить також 150 грам цукру і 800 мл води. Принцип приготування такий же, як і в разі першого рецепта.

Як ви вже можете помітити, не так вже й складно готується компот на зиму. Його приготування явно вимагає більше часу, ніж зазвичай. Але якщо подумати, що взимку це стане в нагоді, то і витраченого час не буде шкода.

До того ж, власноруч приготований компот куди краще, ніж газована вода. Безсумнівно, в компоті теж є частка цукру. І у фруктах його теж досить. Але тут немає ніяких зайвих підсолоджувачів, підсилювачів смаку і харчових барвників.

На двох рецептах компоту не зупиняємося. Пропоную вам заготовити також компот з абрикосів з додаванням апельсина. Ви помітили, що апельсин дуже ходовий фрукт в приготуванні компотів? Адже в рецепті приготування компоту зі смородини апельсин теж був притаманний. Для його приготування вам знадобиться 200 грам абрикосів, 1 апельсин. Також 100 грам цукру і 700 мл води. Пам’ятайте, що це пропорція на одну банку.

Наступний рецепт – це компот з абрикосів і яблук. Вам знадобиться: 250 грам абрикосів, 1 яблуко Вибирайте, до речі, той сорт яблука, який вам подобається найбільше. Але враховуйте і те, що якщо яблуко занадто м’яке, то воно швидко розвариться і компот буде каламутним Також потрібно 70 100 грам цукру. Все залежить вже від того, який сорт яблука ви будете додавати. І потрібно 700 мл води. Принцип приготування такий же, як і той, про який ми говорили раніше.

Королем всіх компотів з абрикосів, напевно, буде компот з абрикосів і сливи. Ці фрукти дуже добре поєднуються між собою, і смак буде просто дивовижним. До слова, цей компот ще добре подіє і на травну систему й очистить організм від шлаків і токсинів. Хіба не чудово?! Що ж потрібно для його приготування? Вам знадобиться 200 грам абрикосів і десь грам 100 сливи. На цю порцію фруктів потрібно грам 100 цукру і 700 мл води. Варіть також хвилин 5-8 і можете, не чекаючи повного охолодження, розливати напій в простерилізовані банки.

Rating