Топ-5 найгостріших страв у світі

Так уже склалося, що у світі мільйони людей, але, як кажуть, всі ми різні і комусь подобається їжа більш вишукана і ніжніша, а комусь дуже подобається щось мега міцне, дуже перчене, гостре і в якомусь роді екстремальне. Серед жителів планети дуже багато ласунів і тих, хто навпаки солодке не переносить зовсім, адже їм краще вживати солону або перчену, гостру їжу. Сьогодні хочу вам розповісти про найгостріші страви з усього світу. Можливо вони вас так зацікавлять, що вам захочеться відтворити рецепт, приготувати страву і спробувати із великим задоволенням.

Всі ми з вами добре знаємо, що тайська кухня якраз таки і нараховує безліч гострих страв, це скажімо так показує їх відмінність від інших і їх особливість, індивідуальність.

Перша гостра страва – це тайський перцевий стейк. Якраз для любителів м’яса, та ще й з остринкою. Насправді це дуже проста страва у приготуванні і не вимагає великих зусиль для його приготування. Для цієї страви потрібно кинути кілька шматочків яловичини в каструлю і приправити травами, можна своїми улюбленими, а також потрібно додати цибулю-шалот, часник, базилік і перець чилі. Кажуть, що краще знайти перець чилі «Пташине око». Саме він надає цій страві таку особливість. За рахунок того, що страва легка в приготуванні і не вимагає великої кількості інгредієнтів, вона є відомою і майже традиційною в таких країнах, як Азія, Індонезія і Таїланд.

Наступною найгострішою стравою в світі є каррі Фаалл. Всі говорять про те, що це прям най-найгостріша страва і вона посильно не кожному, а все тому що в цій страві міститься більше 10 різних перців. І в тому числі і «перець-привид», який є найгострішим перцем у світі. Навіть, в ресторанах, у яких подають таку страву всі офіціанти просять своїх клієнтів написати записку про те, що це був їхній особистий вибір і після того, як вони це з’їдять ніяких претензій до ресторану і до обслуговуючого персоналу не мають. Цікаво і незвично з одного боку, але з іншого все вірно, адже кожна людина повинна відповідати за свій вибір, офіціант ніяк не може знати про стан здоров’я свого клієнта, крім того, якщо це все і так явно помітно.

Ще однією гострою стравою є курячі крильця під соусом Самогубство. Звучить вже страшно, але і в той же час дуже смачно. Ці звичні всім курячі крильця приправлені соусом Табаско, шматочками кайенского перцю і ще як на додаток подрібненого перцю чилі, але вже для гарніру. Не дарма вони так називаються, адже вони неймовірно гострі.

Але як же можна забути про суп Том ям. На сьогоднішній день цей суп є популярним не тільки в Таїланді, але і в Росії, а також в Україні. Він такий трохи кисленький з остринкой і дуже ароматний. У цей суп, як інгредієнти входять морепродукти і гостра курка, які приправлені тайським перцем чилі «Пташине око», про який ми вже говорили вище.

І для любителів свинини теж є хороший варіант гострої страви. Це вандалу зі свинини – індійська страва, в яку входить велика кількість спецій. Таку страву вперше було введено португальцями на Гоа. Вони свинину маринували у червоному вині, перці і часнику, але індіанці вирішили вдосконалити її і додали ще каррі. Найгострішою стравою вандалу робить нами вже обговорюваний «перець-привид».

У будь-якому випадку навіть якщо ви дуже любите гостре, стежте все таки за своїм здоров’ям, адже часто такі страви вживати не можна.

Rating