Спеціальні ножі та їх призначення

Останню на сьогодні статтю мені хотілося би теж присвятити ножам. Саме тут я хочу вам розповісти про спеціальні ножы. Вони не належать ні до європейських, ні до японських ножів. Але можна сказати, що на кухні вони теж в принципі знадобляться. Так давайте теж складемо деякий список, який стане в нагоді кожній господині.

Перший спеціальний ніж в нашому списку – це ніж-топірець. Я думаю, ви всі його бачили і безліч його хотіли купити, але не наважувалися тому, що не знали, яке його призначення. Так ось цей кухонний топірець має досить таки товсте і широке лезо з довжиною 15-18 см. Цей ніж є більш потужним і дуже важким, ніж будь-які інші. А тому не дарма його призначення проявляється в рубці кісток або рубці замороженого м’яса. Якщо у вас часто виникають такі проблеми, що вам потрібно щось приготувати, а м’ясо заморожене та ви нічого не встигаєте, то дозвольте собі купити такий ніж-топірець.

Вам не потрібно буде тепер щось розморожувати і чекати кілька годин поки все прийде в той стан, при якому ви можете щось порізати. Але будьте обережні з ножем-топірцем, адже якщо ви не вмієте ним нормально користуватися, то від нього будуть великі проблеми. Ви можете зачепити свої пальці і взагалі перед тим, як його купувати точно подумайте, чи потрібен він вам. Якщо ви часто маєте справу з рубкою кісток або з рубкою замороженого м’яса, то так він, звичайно, потрібен вам на кухні. Але якщо це буває раз на кілька тижнів, то мабуть все таки краще почекати поки щось розморозиться, ніж ризикувати собою.

Наступний ніж в нашому списку – це ніж-томато. Як ви вже зрозуміли, він призначений не тільки для нарізки томатів, звичайно. Він взагалі призначений для нарізки фруктів, які мають таку собі щільну шкірку і м’якоть не надто тверду і для нарізки таких же овочів. Такий ніж має роздвоєне вістря, яким дуже зручно буде піднімати всы нарізані шматочки овочів або фруктів.

Далі за стандартом ніж для стейку. Цей ніж вузький і має піднятий край. Найчастіше його використовують, як сервирувальний. Що найголовніше і цікаве, то це те, що вперше такий ніж з’явився в Америці після Другої Світової війни.

Ніж для сиру не тільки красивий, але і відмінно справляється зі своїм призначенням. Я думаю, здивовані ви не будете тому, що точно знаєте, що сир дуже складно нарізати за допомогою якогось звичайного ножа. Адже якщо у вас є м’який сорт сиру, то доводиться занурювати ніж в гарячу воду і тільки тоді нарізати сир. На цьому моменті важливо, щоб сир не приставав до самого леза, а цей сирний ніж якраз в цьому і допоможе. Він має великі отвори, які не дозволяють прилипати сиру до леза. Також такий ніж підходить і для нарізки різноманітних пирогів або тортів.

Далі ні для кого не буде секретом те, що є спеціальний ніж для масла. Такий ніж має досить таки широкий клинок і відносно тупе лезо. Воно й логічно, адже вам не потрібно нічого різати, вам потрібно просто намазати масло на хліб або щось ще. Такий ніж призначений хіба що для нарізки і сервіровки масла і для того, щоб розрізати якусь м’яку булочку.

Найцікавішим ножем, про який напевно знали тільки одиниці – це ніж для чистки часнику. Ви собі уявляєте, що таке взагалі існує?! Цей ніж, по суті, незвичайний, адже має дерев’яну ручку і дуже-дуже короткий клинок, яким буде зручно тільки очищати або зрізати свіжий часник. Це, звичайно, дивно і для багатьох було невідомо, але такий ніж все таки існує.

Rating