Секрети випічки домашнього хліба

У такі настільки нелегкі дні, коли на вулицях наших міст панує вірус, а ми сидимо вдома на карантині, нам потрібно більше приділяти увагу домашньому готуванню. І, звичайно, всім хочеться нагадати про те, що хліб є головним продуктом на столі у кожному будинку. Сьогодні я хочу вам розкрити секрети випічки домашнього хліба, адже, як ми вже говорили, домашнє приготування дуже важливе. Тим більше, що багато хто з нас вважає, що приготований в домашніх умовах хліб, є набагато смачнішим за той, що продається в магазині. До того ж, домашня випічка виходить набагато дешевшою.

Безумовно потрібно почати з певних рекомендацій з приводу того, як же спекти хліб в домашніх умовах. Перше, про що потрібно знати – це те, що весь посуд, який ви будете використовувати для приготування хліба, повинен бути дуже добре вимитим, інакше весь спечений хліб в короткий час почне пліснявіти і черствіти.

Для приготування хліба в домашніх умовах вам знадобиться широка і глибока миска, діаметр якої становить не менше, ніж 30 см. Ще вам потрібен буде скребок, адже він є досить таки корисним і зручним інструментом. З його допомогою ви зможете не тільки розділити тісто на рівні частини, але й акуратно зібрати залишки тіста зі стінок миски.

Важливим пунктом при приготуванні хліба вдома є те, що потрібно дотримуватися чіткого дозування всіх компонентів, які входять до складу хліба. Це означає, що обов’язково потрібен мірний стаканчик і ваги.

А на етапі випікання хліба вам знадобиться міцна форма або хороше деко, які обов’язково потрібно посипати рясно борошном, щоб хліб добре від них відставав. Якщо у вас на кухні, наприклад, є міксер або комбайн, то за допомогою цих пристроїв, ви можете також приготувати хліб, і це скоротить ваш час для самого замішування тіста.

Мінусом і невеликим недоліком в приготуванні домашнього хліба є тільки те, що вам для цього доведеться приділити доволі багато часу. Значить, вам заздалегідь потрібно планувати дні, коли збираєтеся спекти хліб, але під час карантину часу все таки багато, а значить хліб ви можете пекти ледь не кожен день.

При приготуванні домашнього хліба зустрічається ще ряд проблем, про які в цій статті ми теж поговоримо. Перша проблема – хліб занадто щільний і дуже жорсткий. Для уникнення цієї проблеми потрібно знизити температуру випікання, по-перше, а, по-друге, збільшити рідину і не так туго замішувати тісто.

Друга проблема стосується того, що ви не достатній час тримайте хліб в теплі й тісто не встигає підійти. В результаті хліб у вас виходить дуже плоским. Що з цим робити ви знаєте – потрібно давати більше хлібу підходити.

Третя проблема – хліб, а точніше його м’якуш дуже клейкий. Для того, щоб повністю вирішити проблему потрібно збільшити температуру і час випікання. Так хліб набагато краще пропечеться і тісто не буде таким клейким і рідким всередині.

Багато хто також стикається з такою проблемою при випіканні домашнього хліба – кірка розтікається, а всередині він не пропікся. Щоб уникнути цієї проблеми вам потрібно помістити хліб на нижню полицю і зменшити температуру. А щоб кірка не розтікалася вам потрібно скоротити час підходу тіста.

І наостанок ще вам розповім про дуже маленькі секретики. Запам’ятайте, коли готуєте дома хліб, потрібно уникати протягів. Хліб повинен готуватися в теплі і затишку, а всі інгредієнти для тіста потрібно відразу підготувати і виставити на стіл заздалегідь. Це потрібно для того, щоб вони всі були однієї і тієї ж кімнатної температури. Щоб перевірити готовність хліба, краще скористатися сірниками або дерев’яною голкою, як і в випадку з кексами.

Але ніколи не перевіряйте готовність хліба за допомогою ножа. Проте існує ще один спосіб того, як можна перевірити чи готовий хліб. Вам потрібно постукати по шкірці. Якщо ви почуєте звук порожнього предмета, то можете вже сміливо виймати хліб з духовки, він готовий. І, звичайно ж, варто пам’ятати, що такий продукт, як хліб потрібно правильно зберігати, щоб він не зіпсувався і про це обов’язково поговоримо в нашій наступній статті. Буде цікаво.

Rating