«Рука Будди» – що це за фрукт?

Мабуть, останній на сьогодні екзотичний фрукт і його опис. Будемо говорити про той фрукт, який відноситься до сімейства Цитрусові. Це фрукт під назвою «Рука Будди». Така асоціація не дарма, оскільки зовні він дуже схожий на руку. За калорійністю фрукт можна назвати низькокалорійним, адже на 100 грам цього екзотичного фрукту припадає лише 34 ккал. Вперше про фрукт «Рука Будди» заговорили в Індії і на території Китаю. Через це такий фрукт має ще кілька назв. Одні називають його «цитрон», а інші дали назву схожу – «цедрат». Ці назви дають нам своєрідну підказку про те, яким же за смаком буде цей екзотичний фрукт, чи не так?

З усіх цитрусових цей найбільший, оскільки може досягати до 40 см в довжину. Шкірка у цього фрукта така ж пориста і ребриста, як у лимона, апельсина, мандарина або лайму, але ось насіння, якого багато в такому фрукті більше схоже на гарбузове. Багато хто взагалі говорить про те, що фрукт «Рука Будди» – це такий собі великий лимон.

Яку ж користь він несе для організму людини і чи є від нього якась шкода? Давайте почнемо зі шкоди, оскільки її знову майже немає. Головну шкоду даний фрукт може принести хіба що в разі індивідуальної непереносимості. І також тоді, коли перебрати норму, так би мовити. Якщо будете вживати його в надмірній кількості, то може виникнути алергія або ж можна отруїтися, оскільки до екзотики наш організм не так добре пристосований. Та й його потрібно з обережністю вживати в їжу вагітним, годуючим мамам і дітям до трьох років. Ось і вся шкода, користі буде більше, повірте.

Як і будь-який цитрусовий, фрукт «Рука Будди» містить в своєму складі багато вітаміну С, який допомагає зміцнити імунітет і протистояти інфекційним і простудним захворюванням. Крім цього, в самій шкірці даного фрукту є кислота, яка частіше використовується в косметології тільки тому, що здатна очищати обличчя від пігментних плям і веснянок, а саме освітлювати їх. Також шкірка такого фрукту допоможе вам позбавитися від неприємного запаху з рота. Для цього потрібно лише кілька хвилин пожувати невеликий шматочок шкірки.

Позитивом такого цікавого фрукту є те, що він має антисептичну та тонізуючу дію. Часто такий фрукт використовують в якості противірусного, як ми вище і писали, і, як антицинготний засіб. Сприятливий вплив фрукт «Рука Будди» надає на травну і дихальну системи, але головне не захоплюватися фруктом дуже сильно. Навіть є версія, що вживання такого фрукту допоможе позбутися від алкогольної залежності. Наскільки це правда чи ні, можете перевірити самі, адже це тільки версія, а не стверджувальний факт.

У кулінарії теж частенько використовують цей фрукт і порівнюють в основному зі звичайним лимоном. Так на основі цитрона можна готувати різні напої, а з його шкірки можна зварити смачне варення, зробити цукати або ж мармелад. А ось в Японії, наприклад, з шкірки цитрона роблять чай, який використовують як імуномодулюючий засіб. Крім цього, шкірку використовують і в якості натурального ароматизатора і додають в різну випічку і кондитерські вироби.

Чому ж ми в основному говоримо про шкірку? Справа в тому, що в цьому фрукті дуже мало м’якоті, а буває і таке, що її зовсім немає. Та й в їжу саму м’якоть використовують дуже рідко і то в тих випадках, коли вона пройде, наприклад, термообробку або ж процес вимочування. У рідкісних випадках м’якоть додають в різні салати або ж використовують для виготовлення маринадів або соусів. Ось так несподівано! Адже ми звикли їсти те, що всередині, а саме м’якоть, а з цих фруктом все навпаки.

Rating