Роль харчової соди на вашій кухні

Вперше сода використовувалася 1,5 – 2 тисячі років тому. Наприклад, в Давньому Єгипті соду добували з глибоких озер і використовували її в медицині та кулінарії. З хімічної точки зору сода є натрієвою кислою сіллю вугільної кислоти і має назву гідрокарбонат натрію. У сучасному світі сода активно використовується в промисловій сфері, кулінарії та медицині.

Сода, безсумнівно, знайдеться на кухні кожної господині. У більшості випадків вона використовується для розпушення тіста і в якості засобу для чищення кухні. Сьогодні ми розглянемо, як ще ми можемо використовувати соду на нашій кухні.

Миття овочів і фруктів

Всі ми знаємо, що перед вживанням овочі та фрукти обов’язково потрібно добре промити. Деякі обмивають продукти тільки водою, інші використовують мило, але, погодьтеся, від нього залишається специфічний запах. А як щодо миття овочів та фруктів содою? Чи використовували ви такий спосіб?

Насправді це один з найефективніших способів не тільки видалити бруд з овочів та фруктів, а й змити з них спеціальне хімічне покриття, що сприяє їх тривалому зберіганню. Використовуючи соду для миття продуктів, ви досягнете ідеальної чистоти без зайвих запахів.

Для того щоб обмити овочі та фрукти содою, вам доведеться приготувати спеціальний розчин. Це дуже просто – змішайте 1-2 ложки соди з водою та ретельно промийте плоди.

Термічна обробка капусти або бобових рослин

Всі господині знають, що термічна обробка капусти і бобових рослин вимагає чимало часу. Але часто цього часу вже дуже не вистачає. Що ж може прискорити цей процес?

Мало хто знає, але сода дозволяє капусті та бобовим зваритися набагато швидше. До того ж ці овочі збережуть всі свої поживні речовини.

Тому, для того, щоб прискорити приготування капусти і бобових, додайте в киплячу воду 1 чайну ложку соди.

Термічна обробка зелених овочів

Думаю, що більшість господинь стикалися з ситуацією, коли після варіння шпинат, брюссельська капуста та інші зелені овочі втрачали свій яскравий колір і ставали дуже тьмяними та не апетитними.

Відкрию вам ще один секрет, який дозволить зберегти колір і привабливість зелених овочів. Все дуже просто – додайте в окріп 1 чайну ложку соди, і ваші овочі збережуть свій зелений колір.

Очищення варених яєць

Варені яйця – окрема тема для кожної господині. Що вже не вигадували, щоб без проблем очистити варені яйця: і додавали сіль під час варіння, і заливали яйця холодною водою… Але все без толку.

Досвідчені кулінари знають, що для того, щоб очистити варені яйця без проблем, варто в процесі варіння додати в воду 0,5-1 чайну ложку соди.

Позбавлення від неприємних запахів

Кожен стикався з ситуацією, коли в холодильнику з’являвся неприємний запах. І навіть після миття холодильника цей запах нікуди не зникав. У цій ситуації вам знову ж допоможе сода.

Для цього насипте 2-3 столових ложки соди в якусь ємність і поставте в холодильник. Через пару днів ви і думати забудете, що у вас в холодильнику був неприємний запах.

Поліпшення смаку гарячих напоїв

Хочете, щоб ваша кава або чай заграли новим смаком і ароматом? Зробіть це за допомогою звичайної харчової соди.

Все дуже просто. У приготовлений окріп додайте чайну ложку соди. Після цього ретельно розмішайте її до повного розчинення і залийте каву або чай.

Rating