Розчинна кава – види, склад, шкідливість

Розчинна кава, особливо з додаванням молока, надзвичайно популярний в нашій країні. Його вирішальним перевагою є простота і швидкість приготування. Любителі традиційного, звареної кави постійно повторюють, що це не справжня кава, а тільки кавовий напій. Однаково часто ви чуєте про його шкідливість. Ви дізнаєтеся більше про те, як воно виготовляється і впливає на організм людини в цій статті.

Процес приготування розчинної кави надзвичайно довгий і складний. Розчинна кава являє собою екстракт, отриманого шляхом варіння меленої кави, з якого видалена вода. Все відбувається в високих витяжках. В першу чергу кавові зерна обсмажуються і подрібнюються. Потім його заварюють в кілька етапів, змінюються не тільки температура води, але і тиск. В результаті ми отримуємо сухий порошок або гранули.

Найбільш популярним є ліофілізований кави. Процес сублімації сушіння включає заморожування кавового екстракту і видалення води з нього у вигляді льоду шляхом сублімації. Цей метод зберігає харчову цінність.

Розчинна кава – склад

Розчинна кава – це продукт, на 100% складається з кави, тому має схожий склад і властивості. Зміст антиоксидантів в розчинній каві, згідно з деякими дослідженнями, навіть вище, ніж в завареному кави. На жаль, додавання молока знижує антиоксидантний ефект. Випиваючи чашку розчинної кави, ми поставляємо багато мінералів в організм, в тому числі марганець, кальцій, магній і цинк. На жаль, це також джерело нікелю та алюмінію, хоча вони безпечні для нашого здоров’я.

Більш низький вміст кофеїну в розчинній каві означає, що ми не відчуваємо такої стимуляції, поліпшення роботи мозку і прискорення обміну речовин, як після традиційної кави. Одна чашка містить близько 35-85 мг кофеїну. Розчинна кава також забезпечує менше холестерину і калорій.

Розчинна кава – шкідливість

Багато хто думає, що розчинна кава шкідлива. Це в основному пов’язано з вмістом акриламіду. Це канцерогенна сполука, що утворюється під час термічної обробки, якої піддається кави при випалюванні зерен. Високі дози акриламіду негативно впливають на нервову систему і підвищують ризик розвитку раку. Розчинна кава містить в кілька разів більше цієї речовини, ніж звичайну каву. Однак вживання кави в розумних кількостях не призводить до доставки небезпечної дози акриламіду в організм.

Протипоказання до вживання розчинної кави спрямовані в основному людям із захворюваннями сечовивідних шляхів і нирок. Це викликано удвічі більшим, ніж в завареному кави, змістом щавлевої кислоти. Оксалати з’єднуються з металами, що ускладнює їх засвоєння.

Незважаючи на безліч негативних думок, розчинна кава користується великою популярністю, і багато виробників пропонують його. Переваги розчинної кави – це, перш за все, легкість, швидкість приготування і тонкий смак.

Rating