Рецепт «Царської юшки»

Не всі вважають за краще новорічні та різдвяні свята проводити вдома за традиційним столом. Хтось вважає за краще проводити цей час в теплих країнах, оскільки не любить холоду. Хтось у дорозі, а хтось же їде спеціально на природу. Юшка, сніг, мороз – це точно про затишок. Хоча і це поняття для всіх має різні прояви. Загалом, такий варіант підходить для тих, хто живе неподалік від лісу або ж річки. Розумію, що серед читачів, можливо, і не буде багато прихильників такої ідеї, але все одно вважаю, що це потрібно розповісти.

Безтурботне і веселе проведення часу обов’язково сподобається багатьом. Я здогадуюся, що любителів риби і всяких рибних страв з наших читачів не надто багато може бути, але оскільки ми не зорієнтовані на більшість, я хочу розповісти про рецепт царської юшки для тієї самої меншості, яким це ще стане в нагоді. Якщо не взимку, то влітку точно.

Зазвичай процедура готування юшки займає взагалі небагато часу. Правда складність може бути в тому, що хтось може довго чистити рибу і так далі. І найголовніше – для того, щоб приготувати юшку, звичайно ж, потрібно розвести шикарне багаття, а це виходить не відразу, якщо дрова трошки осиріли. Та ще й якщо вітер буйний трохи. До того ж, в наявності потрібно мати джерельну воду і котел тому, що посуд і вода теж грає дуже важливу роль. Так смачніше виходить. Не прісно, ​​як то кажуть.

Також знадобиться коренеплід. Бажано, якщо це буде картопля. Але якщо ви картоплю не вживаєте, то можна використовувати і батат, який є менш калорійним. Крім того, потрібна морква нарізана на невеликі кружальця і ​​петрушка. Спеції до рибних страв теж обов’язкові. Бажано якщо це буде спеція, яка підходить спеціально для юшки, оскільки там і так є всі потрібні складові.

Про зелень у чистому вигляді теж не забувайте. В ідеалі – петрушка, але якщо любите щось інше, то і воно підійде. Смак правда трохи зміниться. Але ми ж писали, що потрібно додавати до чогось традиційного і щось нове.

Ще є один інгредієнт, який, можливо, всім не сподобається. але одиниці все таки приймуть це до уваги. Як ви думаєте, що це? Томити довго не буду – це сушені гриби. Їх потрібно замочити ще з вечора і потім відправити їх варитися разом з тією самою справжньою грибний водою. Досить таки несподіваний компонент, але дуже потрібний. До речі, що ще потрібно для приготування царської юшки, так це міцний курячий бульйон. Краще, якщо його ви будете варити з молодої курки або ж півника. І, безумовно, ще одним дуже важливим компонентом є гарний настрій. Це, як не як, але впливає на смак страви.

Царська юшка, як ми її вже говорили, готується не дуже складно і не дуже-то довго. Спочатку до грибів і грибної води закладаємо рибу. Добре, якщо буде не один її вид, а кілька. Добре для варіння юшки підходить щука, судак, а також тріска. До того ж, в юшку потрібно додати цибулину, яка буде у лушпинні, оскільки так вона додасть аромат, але не буде такого насиченого смаку цибулі.

Якщо у вас є конкретні спеції для юшки, то можете додати їх. А якщо ні, то до цієї страви підійде лавровий лист. Потрібно приблизно три або чотири штучки. Також чорний мелений перець, можна також додати й запашний мелений чорний перець, сіль і зовсім трішечки лимону.

До слова, в царську юшку додають і трошки алкоголю. В основному, додають горілку, але якщо горілка для вас занадто міцний напій, то можете додати 1 склянку білого вина. Юшку варити потрібно плюс-мінус хвилин 20. І коли вона буде доварюватися не забудьте занурити гаряче поліно туди. Це додасть все більшого аромату багаття. І уявіть, як це прекрасно: юшка, мороз, сніг і весела компанія.  

Rating