Рецепт найсмачнішого компоту з малини

Наступний компот сподобається напевно всім. Адже є, по-перше, найпоширенішим, а, по-друге нереально смачним і неймовірно корисним. Я думаю, що ви вже почали здогадуватися, що мова йде про компот з малини. Це ж справжнє зимове задоволення – компот з такої ягідки, як малина.

Він навіть ніяк не поступиться місцем першості на столі мудрованим фрешам. Або ж якимось іншим фруктовим напоям. Ось навіть ті, хто не любить малину в свіжому вигляді, від малинового компоту відмовитися не можуть. А вся справа в його правильному приготуванні. Головним інгредієнтом якого обов’язково є любов і, звичайно ж, малина.

І ось на самому початку хочу вже розкрити маленький секретик з приводу приготування найсмачнішого і найароматнішого малинового компоту. Потрібно всього лише додати лимонний сік. Адже так і смак буде більш свіжим і бадьорим й збережеться приємний малиновий колір. Навіть скажу більше: з такого смачного і ароматного узвару ви можете приготувати не менш смачний і не менш ароматний малиновий кисіль. Відмінний варіант десерту на ніч.

Що ж потрібно для того, щоб приготувати компот з малини без стерилізації?! Так, тут помилки ніякої немає. Так адже простіше, коли не потрібно робити ще щось. Так ось для такого компоту вам знадобиться обов’язково малина – 650 грам. Далі потрібен буде цукор – приблизно 450-550 грам. А також вода – 6 літрів і лимонна кислота 2 ч. л. або ж сік одного лимона. З такої кількості інгредієнтів вийде приблизно 2 банки по 3 літри.

Як же приготувати малиновий компот, щоб уникнути стерилізації?! А ось це простіше простого. Малину потрібно спочатку гарненько промити і очистити від сміття. Рекомендовано все ж для такого компоту використовувати тільки цільні ягідки. А ті злегка пом’яті або просто з’їсти, або пустити на варення, якщо їх виявилося багато. Пам’ятайте також і те, що зовсім не можна на компот брати переспілі ягоди. Адже в підсумку зіпсуєте все, і не вийде ні компоту, і малина дарма пропаде.

Банки все ж потрібно злегка простерилізувати, а точніше потрібно кілька хвилин їх потримати над парою. Але знайте, що в момент наповнення банок малиною, вони повинні бути абсолютно сухими. Після того, як закинули малину в банки можна братися і за сам сироп, яким будете заливати ягідки. Вам потрібно змішати вказані в рецепті кількість води і цукру. А також не забудьте туди додати лимонний сік або лимонну кислоту.

Сироп для малинового компоту завжди готують з додаванням чогось кислого, щоб колір і смак основного продукту не змінився. Ви могли помічати, що коли ви варите варення з малини і забуваєте туди кинути трохи кислинки, то воно тут же стає набагато темнішим, ніж було в первісному вигляді. Для когось це, може, і зовсім не принципово. І по факту це мало що вирішує, але є люди, які люблять все доводити до кінця і до досконалості, так би мовити.

Повертаємося до рецепту. Сироп з цукру, води і лимонної кислоти довго кип’ятити не варто. 5 хвилин буде цілком достатньо. Як тільки він закипить, можна, не чекаючи, заливати в банки. Тільки потихеньку, щоб від перепаду температур банка не тріснула. У самому кінці банку потрібно закатати або закрити щільно кришкою й обов’язково перевернути денцем доверху. Далі трохи утеплити потрібно, щоб пройшов термопроцес і чекаємо до повного охолодження.Компот краще заховати десь в темне, прохолодне і найголовніше сухе місце. Там він буде зберігатися рік-два точно і навіть без будь-якої там «серйозної» стерилізації.

Rating