Рецептура зігріваючого напою під назвою «Грог»

В одній із сьогоднішніх статей ми з вами говорили про коктейлі, які готуються на основі шампанського. Але я ось подумала, що це будуть холодні коктейлі, а взимку хочеться якраз таки зігрітися. Глінтвейн, можна сказати, що обридлий напій. Хоча він і смачний. Тому я вирішила вам розповісти про інший міцнний і гарячий напій. Це напій під назвою «Грог». Хтось із вас, можливо, давно його готує і знає різну рецептуру, але багато – це не всі. Тому сьогодні надам вам інформацію про те, як з’явився цей напій і як його правильно готувати.

І, мабуть, з історії походження цього гарячого напою і почнемо. Насправді вона дуже цікава. Цей напій був придуманий ще у XVIII столітті. Раніше кожен моряк британського королівського флоту щодня отримував порцію дуже міцного алкоголю. Такого, як ром. Однак з часом цей спочатку хороший звичай почав здобувати зовсім інші смисли і привів до пияцтва на флоті.

Звичайно ж, це стало прям справжнім лихом і вирішити проблему з пияцтвом взявся адмірал по імені Вернон. Він придумав видавати морякам той самий ром, але ось розбавити його вже гарячою водою. Це зменшить градус, і відповідно моряки не так часто будуть п’яніти. Реакція моряків на щось нове спочатку була негативною. Але з часом вони почали звикати і, можна сказати, що розсмакували даний напій. Плюсом було і те, що він зігрівав краще, ніж звичайний ром. І його було набагато приємніше пити в бурю і холоднечу.

Згодом рецепт почав удосконалюватися і грог почали пити також на суші. Але ось тільки, крім того, що в грозі був ром і гаряча вода, в нього почали додавати ще й кілька інших інгредієнтів. Завдяки чому напій став цікавішим і ароматним.

Такими інгредієнтами стали: цукровий пісок, мед, лимон або ж лайм, карамель, молоко, яйця і навіть збиті вершки. В інших рецептах перевага віддається чаю або каві замість гарячої води. Загалом, тут на любителя. Якщо говорити про класичний рецепт грогу, то вам потрібні такі інгредієнти, як ром, гаряча вода, цукор – тут на любителя коричневий або білий, і трохи прянощів. За класичним рецептом грог задобрюють такими прянощами, як імбир, кориця і гвоздика.

Що ж стосується технології приготування даного напою, то вона не є супер складною. Вам усього лише треба воду з додаванням спецій, які ви любите, або ж тих, які є в рецепт, проварити. Після чого це все потрібно зняти з вогню і дати трішечки охолонути. Потім влити в дану рідку суміш ром і при бажанні додати трохи цукру або меду за смаком.

Є також кілька обов’язкових правил при приготуванні і вживанні цього зігріваючого напою. Перше правило – готувати цей напій потрібно обов’язково на водяній бані, щоб не дати йому охолонути до подачі на стіл. Це ж гарячий напій, правильно? До того ж, потрібно дотримуватися правильної температури готового напою.

Треба, щоб вона була не менше, ніж 70 градусів. Оскільки це гарячий напій, то пити його потрібно з прогрітій фарфоровій або ж глиняній посудині. Тепер ви розумієте до яких дрібниць потрібно все це продумати ?! Для того, щоб розпивати напій використовують не тільки широкі келихи, але і стакани з підставками або ж посуд у вигляді чашок. Бажано якщо це будуть великі, а не маленькі.

До речі, у грогу є корисні властивості. Наприклад, те, що він дуже корисний при кашлі, переохолодженні й при застуді. Вживання такого напою посприяє швидкому отриманню ефекту бадьорості, активізує всю дихальну і серцево-судинну систему. Якщо ви і візьметеся за питво такого алкогольного напою при застуді, то все одно потрібно робити це помірно і тільки у тому випадку, якщо немає ніяких серйозних проблем зі здоров’ям.

Rating