Продукти, які краще не купувати

Вітаю вас, мої милі! Продукти як не як, але все таки є великою частиною нашого життя. Іноді ми стикаємося з тим, що дуже багато купуємо в супермаркетах. І хоча іноді це набагато зручніше, все ж для організму не так корисно. Чому? Я  вам це з радістю доведу. У цій статті я хочу вам розповісти про деякі продукти харчування, які можна не купувати, а приготувати вдома. При чому найкращим способом. А тим більше, що, за допомогою такого способу ви відмовитеся від зайвих жирів. Ви позбавите себе від зайвих калорій, зайвого цукру. А все тільки тому, що ви приготуєте все в домашній версії.

Їжа, яку ви купуєте в магазинах або в супермаркетах – це дуже зручно. Це економить час, але деякі готові продукти на полицях магазину містять дуже багато шкідливих речовин. Тому я вам пропоную відмовитися від деяких продуктів:

Готові маффіни. У покупних маффінів дуже багато кілокалорій. Це приблизно 400-500 на кожен. І чим більше самі кексики, тим більше в ньому калорій. При цьому, в таких кексиках мало білка. Замість того, щоб купувати готові маффіни або кексики в супермаркеті, приготуйте вдома за своєю версією, яку ви можете і вдосконалити. Додайте родзинки, чорнослив і все те, що ви любите. Також, щоб прибрати трошки шкідливості, ви можете брати підсолоджений яблучний соус або бананове пюре замість половини рослинного масла.

Від чого, в принципі, теж можна відмовитися – це солодкі мюслі і каші. По суті, злаки чомусь нам завжди здаються набагато смачнішими тільки тоді, коли ми в них додамо цукор. Але ось ці готові вже наполовину сніданки мають дуже великий вміст зайвого цукру. До речі, його шкода переважує користь злаків. Замість того, щоб купувати вівсянку, наприклад, з різними засушеними ягідками, краще приготувати вдома більш корисну кашу. Нехай ви навіть витратите трохи більше часу, але це буде більш корисно для вашого організму. До того ж, ви можете самі приготувати гранолу. При цьому ви зможете контролювати обсяг цукру, який вживає кожен член вашої родини.

Третій продукт, який, можливо, ми не так часто купуємо, але ось на свята точно, це глазур. При регулярному вживанні такої глазурі для випічки ви катуєте свій організм безліччю консервантів і частково гідрованими маслами. А якщо говорити по-простому, то це ті самі трансжири. Від них і з’являються закупорки артерій. Не кажучи вже про те, що в такий глазурі дуже багато зайвого цукру, який для діабетиків є тим, що може привести до дуже поганих наслідків. Тому краще витратити час на приготування домашньої лимонно-білкової глазурі. Це буде і смачніше, і ви будете знати, що саме ви туди поклали, як її готували і так далі. Кількість цукру теж можна контролювати.

Ще один продукт, від покупки якого краще відмовитися – це спеціальні вершки для кави. Краще вже додавати в каву по одній або дві столові ложки звичайних вершків або цільного молока. У готових вершках вже більше 35 кілокалорій. І до них часто ще додають безліч цукру.

Також краще відмовитися від збитих вершків. Там є багато трансжирів і кукурудзяного крохмалю. Особисто я б не хотіла вживати продукти з такими компонентами. Для того, щоб зробити це кориснішим, краще збивати вдома жирні вершки, кількість цукру в яких ви також можете контролювати. Безумовно, це не буде прям дуже-дуже корисно, але принаймні ви себе позбавите від чогось надто негативного і занадто шкідливого.

Rating