Поради про те, як себе убезпечити в продуктовому магазині

В умовах карантину дуже важливо знати про момент захисту себе від бактерій, які нас переслідують на кожному кроці. Ми часто ходимо за покупками, їздимо в транспорті. І хоч особисто ми можемо дотримуватися запобіжних заходів, не кожна людина, яка зустрічається на нашому шляху це робить теж. Тому в цій статті я вам розповім про дії, які обов’язково мінімізують контакт з небезпечними мікробами.

Порада номер 1. Потрібно дезінфікувати ручку візків в магазині. Це все пов’язано з тим, що безліч людей доторкається до ручок продуктового візка або кошика. І якщо навіть ви використовуєте рукавички не факт, що людина, яка брала даний візок, була теж в засобах захисту. Друга порада стосується того, що потрібно мити свої сумки перед походом в магазин, якщо ви не використовуєте одноразові пакети. Коли ви йдете в магазин з багаторазовою сумкою, вона може накопичувати на собі дуже багато мікроорганізмів. Наприклад, сік сирого м’яса і бактерії залишається на ній.

І після з декількох використань сумка вже буде нести для вас негативний вплив. Тому періть сумки в пральній машині з мильним розчином. Крім цього, можна мати різні сумки для різних видів продуктів.

Ще одна важлива порада, яку я вам хотіла розповісти, потрібно оглядати овочі і фрукти перед їхньою покупкою. Це пов’язано з тим, що багато хто чіпає і стискає їх. Через отвори, які потім виникають, можуть у фрукти і овочі проникати мікроби. Тому дуже важливо оглянути фрукти або овочі на предмет пошкоджень перед самою покупкою. І вже потім їх в пакеті покласти у візок.

Чергова порада стосується знову товарів. Потрібно уникати того, що має порушену упаковку. По факту, це майже те ж саме, що і йшлося про фрукти та овочы, але не беріть те, що протікає, є вологим або роздутим. Такі продукти в коробках і є найбільш придатними для проникнення різних мікробів.

До слова, я б рекомендувала вам розділяти готові і сирі продукти. Якщо все буде складатися в одну сумку або пакет, то мікроби з сирих продуктів можуть заразити готові до вживання. Якщо вони не піддаються потім термічній обробці. Розділіть сире м’ясо, рибу від готових продуктів. А тобто від овочів, фруктів і хліба. Також у візку ви їх можете розміщувати у різних частинах.

І, безумовно, потрібно бути дуже уважними на касах самообслуговування. Всі покупці доторкаються до кас і сканерів. І це найбільш простий спосіб передачі мікробів від однієї людини до іншої. Тому при собі потрібно мати антисептик або дезінфікуючі серветки, щоб ви змогли протерти і екран перед використанням, і руки після оплати. Те ж саме стосується і терміналів для оплати. Носіть взагалі з собою антисептик для рук завжди.

Я вже можу прикинути, що знайдуться люди, які вважатимуть це все маячнею конкретною і будуть впевнені у тому, що немає нічого страшного, якщо на руках мікроби. Вони ж і так всюди. Будуть люди, які, звичайно ж, підтримають, мене і візьмуть ці поради на озброєння. Скажу тільки одне: якщо вам ваше здоров’я набагато дорожче всіх цих на перший погляд маячних порад та ідей, то ви ними скористаєтеся. В іншому ж випадку, спростовуючи всі наявны факти, ви зробите гірше хіба що собі і своїм близьким. На такі запобіжні заходи ви витратите менше грошей і менше часу, ніж на те, щоб потім вилікуватися. Захистіть себе і близьких від негативних впливів. Тим більше, що все у ваших руках.

Rating