Помело: походження та властивості

Що приховує у собі цей фрукт?

Географічне положення і регіони вирощування

Помело – це цитрусовий фрукт, який відомий під багатьма іменами. Поширеними назвами помело є: цитрусові максимуми, китайський грейпфрут, поммело, бунгон, Джерук Балі, джабонг, пекан, суха, цитрусовий гранд і Джерук балі. Він більший за грейпфрут, має солодку м’якоть, товсту губчасту шкірку, і його колір коливається від блідо-зеленого до жовтого, коли він дозріває.

Помело не слід плутати з юдзу, в якому використовуються ті ж китайські ієрогліфи, але це інший вид. Тайському мовою це називається Som O, а японською – buntan або banpeiyu. На бірманській це називається kywègaw на півдні і shaupann на півночі.

М’якоть

Колір його м’якоті коливається від прозорого блідо-жовтого до рожевого або червоного і на смак як солодкий, м’який грейпфрут. На сьогодні він описується як найбільший цитрусовий фрукт, його діаметр досягає 30 см, а вага досягає 10 кг. Шкірка густа і іноді використовується для приготування мармеладу. Танжело – це гібрид помело і мандарина. Він має більш товсту шкіру, ніж мандарин, і менш солодкий.

Шкірка помело також використовується в китайській кулінарії або в якості підсолоджувача для приготування цукерок. Взагалі, шкірка цитрусових часто використовується в південно-китайській кухні для ароматизації, особливо в солодких супових десертах.

Історія споживання

 Помело є рідним для Південно-Східної Азії і всієї Малайзії. Дікорастет на берегах річок Фіджі, Тонга і Гаваїв. Можливо, він був вперше вирощений в Китаї близько 100 г. до н.е. На сьогодні помело вирощується переважно в провінціях Цзянсу, Цзянсі і Фуцзянь південного Китаю.

Вони також вирощуються уздовж річки Та Чин в центральному Таїланді, на Філіппінах, в Бангладеш, Японії, М’янмі, Таїті,

Південна Індія, Індонезія, В’єтнам, Нова Гвінея і Малайзія. Помело також продається в Ізраїлі, Флориді та Каліфорнії.

Фрукт також відомий, як пенька після англійського капітана, капітана шедок, який ввів насіння в Вест-Індію в 17-м столітті з Малайського архіпелагу. У Тихому океані і Азії він відомий як джабонг, а на китайській він називається йузі.

Загальне споживання сьогодні

Помело часто подають розрізаним навпіл і посипають цукром. Крім того, його можна використовувати в салатах або як гарнір до страв з качки, курки, свинини і креветок.

Харчова цінність: вітаміни, мінерали та фітохімічні компоненти

Помело є хорошим джерелом вітаміну С, заліза, калію і кальцію.

Користь для здоров’я: використання лікарських засобів на основі наукових досліджень

Помело забезпечує великий запас вітаміну С. Вітамін С є антиоксидантом, який виконує багато функцій, такі, як зміцнення здорової шкіри і ясен, а також здатність збільшувати засвоєння заліза з не м’ясних джерел заліза (багатих на залізо зернових та інших рослинних продуктів, таких як цільнозернові злаки).

На сьогоднішній день існує не так багато досліджень, які підтверджують наявність харчових волокон і фолієвої кислоти в помело, але можна припустити, що цей член сімейства цитрусових містить рівні, подібні його аналогам, таким як апельсини, мандарини і клементини. Фолат допомагає зміцнювати здорові еритроцити. А також він має додаткові переваги для здоров’я, включаючи зменшення вроджених дефектів нервової трубки під час вагітності.

Фолат

Фолат також допомагає виробляти і підтримувати нові соматичні клітини. Це особливо важливо в періоди швидкого ділення і зростання клітин, наприклад, в період дитинства і вагітності. Фолієва кислота необхідна організму для вироблення ДНК і РНК, які є будівельними блоками клітин. Це також допомагає запобігти змінам ДНК, які можуть привести до раку.

Як дорослим, так і дітям необхідний фолат, щоб виробляти нормальні еритроцити і запобігати анемії. Фолат також необхідний для метаболізму гомоцистеїну і допомагає підтримувати нормальний рівень цієї амінокислоти.

Rating