Печиво з передбаченнями

Швидше признавайтесь, чи любите ви передбачення? Чи вірите ви в них? І як взагалі до них ставитеся? Зазвичай, печиво з прогнозами не можна з’їсти. Можна лише розламати, щоб дізнатися, що тебе чекає на загаданий тобою час. Але таке хрустке печиво-конвертики можна приготувати і вдома. Така традиція з передбаченнями з’явилася ще в Китаї. Потім це все почало поширюватися по світу.

Найбільше це полюбилося на початку в Японії. За Японією підтяглося США, а потім вже й усі інші країни. І ось бачимо, що у 2020 році – це теж стало нашою традицією. І є навіть хорошим варіантом для невеликого подаруночка. Кому ж не буде приємно дізнатися, що його чекає щось ну дуже позитивне, веселе і добре? А, можливо, десь і якесь застереження чекає.

Якщо більш детально розповісти про історію походження цього цікавого печива, то можу сказати, що зараз є безліч альтернатив і варіантів приготування. Традиційним видом печива з передбаченнями стало печиво у вигляді місяця. Китайці дуже спритна нація і дане печиво вони придумали не для звичайної розваги. Раніше це служило так званою схованкою від монгольської династії. Монголи, звичайно ж, не могли їсти печиво у вигляді місяця і це допомагало китайцям їх в деяких питаннях обманювати і перемагати.

До того ж, у Японії є дві традиції з приводу цього печива. Перша – це та традиція, до якої ми з вами і звикли. Це давнє ворожіння, яке могло допомогти у прийнятті складних рішень, наприклад. Друга традиція носить релігійний характер. Таким печивом з релігійними висловлюваннями потрібно було пригощати всіх відвідувачів храмів і це теж служило певним прогнозом того, що варто робити, а що ні. Що було зроблено правильно, а що навпаки – могло привести до помилки.

У США ж існує ця традиція тільки для підняття настрою і відчуття свята й приємної новорічної та різдвяної атмосфери. І я ось знаєте, що подумала? А те, що чому б не створити самим ту саму прекрасну атмосферу? Все одно ви не зможете запам’ятати всі прогнози і те, в яке печиво ви це все помістили. До того ж, так ви зможете зробити приємне своїм рідним, близьким, друзям або просто знайомим. А ви ж знаєте, що якщо подарувати позитив іншому, то до вас він повернеться у ще більшій кількості. А значить, що від цього всі будуть щасливими.

Приготування такого печива займає багато часу, але говорити про те, що це прям дуже складно не можна. Що ж по інгредієнтах? Щоб заощадити час, купіть тісто для цукрового печива – листочків 4 буде досить. Потім вам знадобиться – 2 склянки борошна. З них ¼ склянки для приготування. Все інше – для посипання робочої поверхні. Але обов’язково вищого сорту. Також знадобиться 1/8 чайної ложки соди і така ж кількість солі дрібного помолу. Для аромату можна взяти ваніль і трохи кориці.

Глазур теж можна приготувати і це послужить не тільки красивою прикрасою. За рахунок того, що тісто солодке і буде ще і глазур – це печиво можна використовувати не лише для передбачення, але і можна з’їсти його. Форму можете вибирати будь-яку. Не обов’язково робити тільки півмісяці. Традиції потрібно враховувати, але потрібно і додавати деякі новинки. Вдосконаленням рецептів зараз є дуже поширеним. І якщо раптом у вас з’являються якісь цікаві ідеї, то обов’язково діліться цим і з іншими. Чим більше людей про це знає, тим швидше все піде в ужиток. А нам таке точно на користь. Чи ви маєте іншу думку?

Rating