Кілька способів сушіння винограду в домашніх умовах

Привіт, дорогі читачі! Чи є серед нас великі шанувальники сухофруктів і родзинок зокрема? Якщо так, то, може, поговоримо про те, як же приготувати родзинки в домашніх умовах ?! По-перше, це набагато зручніше, по-друге – економно і по-третє – це більш натурально. Оскільки ви знаєте, що і як ви робили. А також і те, що в ті самі родзинки нічого зайвого не додавали. А це важливо.

Тим більше, ті, хто живе в селі або має дачу, то обов’язково вже давно обзавелись виноградом, правда? Ізюм, до речі, можна зробити з будь-якого сорту винограду, а різниця буде видна в смаку і зовнішньому вигляді. Але це і так зрозуміло. До слова, родзинки ви можете не просто так їсти або додавати у випічку, а й вони годяться для приготування компотів. Приступимо.

Є кілька способів виготовлення родзинок. І це такі: на сонці, в духовці і, мабуть, найпростіший – в сушилці. В основному, для виготовлення родзинок вибирають виноград без кісточок. Самі ж ягоди можуть бути, як великими, так і маленькими, темними або світлими. Від їхнього виду залежить тільки кінцевий результат, не більше. Найчастіше для виготовлення родзинок вибирають ось такі сорти винограду: Різамат, Німранг, Мускат, Султану, Катта-Курган, Кишмиш і Кодрянка. Я впевнена, що кілька з цих сортів вам все ж знайомі.

Що ж потрібно для того, щоб изюм навіть в домашніх умовах вийшов ароматним, смачним і неймовірно красивим? Для цього потрібно, звичайно ж, вибрати хороший свіжий виноград. Потім потрібно трохи попрацювати. Адже потрібно прибрати весь бруд, який може бути, добре вимити і висушити, щоб в ягідках не було зайвої рідини. Також рекомендується занурювати в сушарку, духовку або ж класти просто на сонце не весь виноград. А саме відокремлюйте великі ягідки від більш дрібних. Так все приготується рівномірно і одночасно. Ось, наприклад, в тій самій духовці дрібні ягідки вже будуть готові, а великим ще треба час. Ви ж не будете перебирати все потім. Краще це зробити відразу ж.

І ось перший спосіб сушіння – це в сушарці. Він найпростіший з усіх, напевно. Тут особливо напружуватися, як кажуть, не варто. Тому можу дати тільки одну рекомендацію. Перед тим, як будете сушити виноград в сушарці, то не поливайте виноградну лозу 8-10 днів. Це посприяє тому, щоб висушити ягідки швидше за рахунок того, що немає зайвої вологи. От і все.

Ще одним досить таким простим способом сушіння винограду є сушка на сонці. Правда вона більш тривала. Так навіть підходить не всім регіонам, а тільки тим, в яких сонце є стабільно і завжди. Виноград, як і зазвичай, потрібно перебрати від сміття і очистити. Далі потрібно викласти всі ягідки рівномірним шаром в лоток з сітчастим дном. Це для того, що виноград висушувався і знизу, і зверху.

До речі, не забудьте також відокремлювати дрібні ягідки і більші одні від одного. Пам’ятайте про це правило завжди, і тоді не буде додаткової роботи в ході сушіння. Сушити на сонці виноград доведеться протягом 2-4 тижнів. Але потрібно чітко простежувати рівень вологості і всі погодні умови. Загалом, погратися трішечки варто, але зате потім будете насолоджуватися. До того ж, це може стати вашим бізнесом, якщо буде все добре виходити.

І останній спосіб сушіння винограду – це сушка в духовці. Це найскладніший і найдовший спосіб сушіння, оскільки вимагає 30 годин. А то і більше. До того ж, це не настільки економно, адже ви ж знаєте, скільки потягне духовка за 30 годин. Але розповісти все ж варто. Для цього способу вам знадобиться: 1 кг винограду, а також сода – приблизно 1 чайна ложка і 1 літр води.

Спочатку вам потрібно буде замочити ягідки винограду в розчині соди і води на хвилин 8-10. Після чого потрібно ретельно все вимити і висушити. Цей етап, звичайно, можна пропустити, але він скорочує час сушіння виноградних ягід. Сушити самі ягідки потрібно спочатку 5 годин на духовці, розігрітій до 90 градусів, а потім всю цю «справу» перемішати і прибрати те, що зайве. Потім потрібно сушити виноград в привідчиненій духовці, розігрітій до 70 градусів. Це для того, щоб випаровувалася вся волога. На цьому етапі вже не потрібно нічого перемішувати. Вже просто сушіть до готовності, іноді поглядаючи за процесом.

Rating