Користь і шкода сиру

Цілком логічно буде поговорити також і про користь й шкоду сиру, оскільки попередня стаття була присвячена найпоширенішим стравам з нього. Насправді в сирі, як і в будь-якому іншому молочному продукті, багато кальцію, який допомагає зміцнювати кістки і зуби. Є вітаміни групи В і А, а також фосфор і натрій, селен і фолат. Сир хоч і відносно калорійний продукт, він все ж в своєму складі містить корисні білки і вуглеводи, які потрібні нашому організму, щоб отримувати енергію і бадьорість.

У сирі, а особливо в домашньому, багато є білка. Це дуже важливо, адже така складова допомагає нормально функціонувати людському організму. Крім цього, білок, який міститься в сирі, містить протеїни. А вони в свою чергу необхідні для нормального росту наших клітин і їхнього розвитку.

Крім вуглеводів і білків, в сирі є нормальна кількість корисних жирів. Корисні жири знижують ризик розвитку діабету другого типу. Тому, якщо у вас є початкові симптоми, то почніть їсти більше хорошого і справжнього сиру. Але головне, не забувайте про дотримання міри, оскільки це загрожує ожирінням.

Кажуть, що за допомогою сиру можна скинути вагу. І це правда. Але якщо їсти його правильно. Вживаючи сир, пам’ятайте про те, що на 100 грам такого продукту припадає приблизно 100 калорій. Це набагато менше, ніж в твердих сирах, які рекомендують їсти на ніч, якщо відчувається почуття голоду. Вже краще вибрати сир зі 100 калоріями на 100 грам, ніж сир «Чеддер» з 400 калоріями на тих же 100 грам.

Далі найцікавіше запитання, яке, напевно, хвилювало і вас. Коли краще їсти сир? Насправді немає якогось певного часу, коли можна, а коли не можна. Все залежить від самої людини і від її раціону на цілий день. Сир багатий білком, а тому можна говорити про те, що це є відмінним варіантом для сніданку.

Оскільки ви швидко насититеся, і такий сніданок подарує енергію якщо не на цілий день, то до наступного прийому їжі вже точно. Але і ввечері його можна їсти, якщо вживати супутні продукти, які допоможуть добре перетравитися тому самому білку в організмі. І повірте, від цього ви не потовстієте.

До слова, сир ще гарненько прискорює метаболізм. Ось ми говорили про перетравлення білка. Так ось на цей процес організм людини витрачає значно більше калорій. І за рахунок цього і прискорюється метаболізм. Хіба це не гарний ланцюжок травних процесів?!

Є також думка про те, що сир допомагає поліпшити сон. Все завдяки тому, що в сирі є триптофан. Це та амінокислота, яка нормалізує наш сон, прибирає тривогу, бореться зі стресом і депресією. І, звичайно ж, великий плюс вживання сиру в тому, що він допомагає нарощувати м’язову масу.

Особливо актуально для спортсменів і наших чоловіків. Хоча і деяких дівчат, жінок цей момент теж зацікавить. Нарощування маси тіла за рахунок сиру відбувається двома шляхами. Перший – завдяки низькому вмісту вуглеводів і високому вмісту білка. Це і підвищує рівень гормону росту. Другий шлях або спосіб нарощування маси тіла за допомогою сиру відбувається завдяки вмісту великої кількості кальцію. Він же в свою чергу підвищує рівень тестостерону – чоловічого гормону.

Але є і шкода від цього продукту, про який не говорити ми просто не можемо. Це теж важливо. Так ось перше, що потрібно знати з приводу протипоказань до вживання сиру – індивідуальна непереносимість. Вона хоч і рідко зустрічається, але наслідки не настільки приємні. До цього ж пункту можемо віднести і алергічні реакції та схильність до них.

Сам сир гіпоалергенний, але може виступати каталізатором багатьох прихованих процесів в організмі. Ожиріння – теж протипоказання до вживання сиру, хоча іноді можна переступити цю межу. І останнє протипоказання – хвороби нирок. Як це взагалі пов’язано? Справа в тому, що в сирі є велика кількість солі. І якраз це може спровокувати різні запальні процеси і рецидиви у людей, які мають хронічні хвороби нирок.

Rating