Користь і шкода пшеничних висівок

І останнє, про що сьогодні поговоримо – це пшеничні висівки. Багато хто рекомендує їх також вживати при дієтах або просто при збалансованому харчуванні, але в них також є, як свої плюси, так і деякі мінуси. Але також варто для початку розібратися в тому, що ж таке пшеничні висівки, оскільки багато хто навіть не має про це уявлення.

З цього і почнемо. Пшеничні висівки – це якраз і є оболонки зерен пшениці. Вони дуже багаті клітковиною, але організм деяких людей просто не приймає їх. Замість того, щоб приходило відчуття легкості і ситності, приходить тільки відчуття тяжкості. А це недобре, адже буде запор або щось в цьому роді. До речі, раніше пшеничні висівки не були такими поширеними, адже вважалися простим комбікормом.

Яка ж користь пшеничних висівок? Перше і найважливіше те, що при виробництві борошна в пшеничні висівки нерідко потрапляють ще й корисні зародки пшениці, а також її квіткові оболонки. І що не дивно, але саме ці елементи і мають найбільший концентрат всіх корисностей. Висівки пшениці також багаті вітамінами групи В, а вони, як ми вже з вами не раз говорили, покращують обмінні процеси організму. Безліч вітамінів цієї групи також відповідають за водно-сольовий і білково-вуглеводний баланс, а також працюють на поліпшення кровеносної системи, в тому числі на підвищення рівня гемоглобіну в крові.

Вітаміни групи В також дуже позитивно впливають на роботу нервової, травної та серцево-судинної системи. Але, як ми вище говорили, з травною системою потрібно бути акуратніше. Оскільки можна перевищити межу корисності і перейти до межі шкоди. Також вітаміни групи В, які є в пшеничних висівках, сприятливо впливають на ендокринну систему, тим самим допомагають утримувати гормональний баланс і сприяють навіть виробленню тих самих гормонів.

Крім вітамінів групи В, в пшеничних висівках також є і вітамін Е і А, які покращують колір шкіри і допомагають їй регенеруватися. Крім того, ці вітаміни дозволяють зберегти в хорошому стані волосся, нігті і навіть сприяють поліпшенню зору.

Що ж стосується шкоди цього корисного продукту, то він теж є і це явно. Але в чому він проявляється? По-перше, шкода проявляється в тому, що часто ми не можемо вибрати потрібну кількість вживання пшеничних висівок і через це страждає наша травна система, а саме забивається шлунок. До того ж, дуже обережно потрібно вживати пшеничні висівки тим людям, які страждають виразкою, холециститом або, наприклад, панкреатитом. І взагалі при хворобах черевної порожнини краще або відмовитися і зовсім від пшеничних висівок, або ж знайти хорошого фахівця, який, провівши обстеження, зможе точно сказати чи можна вам їх вживати, в яких дозах чи взагалі не потрібно шкодити своєму організму.

І останнє питання, яке цікавить багатьох: як же пшеничні висівки сприяють процесам схудненню? Справа в тому, що за рахунок наявності клітковини в них, пшеничні висівки допомагають уповільнити процеси засвоєння складних вуглеводів, а це значить, що почуття ситості з вами залишиться надовго і вам не захочеться щось ще з’їсти. Частота ваших підходів до їжі, грубо кажучи, також зменшиться. Та й рівень глюкози буде рости дуже повільно. Дуже важливо також те, що людям, які страждають на цукровий діабет пшеничні висівки принесуть тільки користь, оскільки рівень глюкози зростає повільно і знадобиться набагато менше препаратів інсуліну, щоб людина себе добре відчувала. Погодьтеся, натуральне куди краще того, що часто буває в лікарських препаратах, які створені штучним шляхом.

Rating