Корисні і шкідливі властивості ізюму

Оскільки в попередній статті ми писали про те, як приготувати в домашніх умовах ізюм, то, напевно, ви захочете знати про його користь і шкоду. І ось сьогодні про це і поговоримо. Починаємо, як завжди, з хорошого?

Сухофрукти самі по собі дуже корисні для організму людини і є дуже поширеними у вигляді добавки в кашу, випічку і просто у вигляді перекусів. Це просто, легко, ситно і корисно. Так ось один з усіх сухофруктів має ну дуже велику кількість корисних вітамінів. Але ось з його вживанням потрібно бути обережним. Чому? А тому, що хоч для перекусу він і годиться, але в ньому багато калорій. Тому потрібно чітко стежити за розміром порцій.

Але сам ізюм містить велику кількість різних корисностей. Ось, наприклад, калій, магній і залізо. Ми давно з вами вивчили користь цих мікроелементів і потрібно знати, що в сушеному винограді вони теж є. Ізюм виступає також хорошим антиоксидантом. Крім цього, він є природним джерелом швидкої енергії. І є дуже ефективним для роботи мозку. Тому, якщо хвилюєтеся, що не складете іспит або щось ще, то просто з’їжте родзинки. Це не дасть впевненості в перемозі, скажімо так, але енергії на роботу вже точно додасть.

Крім всіх перерахованих вище корисних речей, в родзинках міститься достатня кількість фосфору, магнію і кальцію. А також багато вітамінів групи В і нікотинова кислота, яка корисна для нашого волосся і мозку, не винятково. Ізюм також володіє і седативними діями, бо дає змогу заспокоїти нервову систему, позбутися від тривоги і навіть поліпшити якість сну. Крім цього, має ще й бактерицидні, сечогінні та імуностимулюючі дії.

Ізюм хороший для тих людей, які мають проблеми з нирками. Допомагає виводити шлаки і токсини з організму і позитивно впливає на загальний стан шкіри. До речі, родзинки ви можете вживати не тільки в свіжому вигляді, але і додавати їх в компоти або ж просто робити з них відвари. Такі відвари, в основному, застосовуються при простудних і респіраторних захворюваннях. А відповідно такий відвар допомагає підвищити імунітет і прискорює процес одужання. Це ж набагато приємніше і смачніше, ніж якісь гіркі пігулки, правда?

І останнє, що хочеться додати до користь родзинок – це те, що вони добре очищають шкіру і боряться на «ура» із захворюваннями серцево-судинної системи. Крім цього, родзинки є відмінним підбадьорливим засобом для спортсменів після великих фізичних навантажень.

Але, як би все добре і прекрасно не звучало і не радувало, є також в цього продукту харчування і деякі мінуси. Як ви зрозуміли, ми плавно перейшли до шкоди. Не дивлячись на те, що висушені ягідки винограду мають багато переваг, вони є ще для деяких людей просто неприпустимими в харчуванні.

По-перше, даний сухофрукт є дуже калорійним і людям, які страждають на ожиріння, цукровий діабет або просто не в силах контролювати свій голод і вживані порції – родзинки явно протипоказані. Там багато цукру хоч і природного, але все ж, це потрібно враховувати. Тому він так шкідливий для людей з цукровим діабетом. Смачно – це так, але здоров’я важливіше.

Також родзинки протипоказані людям, які мають різні хвороби шлунка, як наприклад, виразка, гастрит. А також панкреатит і така хвороба, як серцева недостатність теж говорять про те, що родзинки неприпустимі в харчуванні. Ну і вагітним й годуючим мамам родзинки можна вживати, але з обережністю, оскільки вони часто виступають в ролі алергену.

Rating