Корисні цукерки в домашніх умовах

Домашні солодощі та випічка – це явно те, що зможе дуже швидко підвищити настрій. Я не сперечаюся, що домашня випічка може бути дуже калорійною і шкідливою, але у деяких випадках її можна їсти, якщо, звичайно, дотримуватися відчуття міри, як ми зазвичай і говоримо. Але давайте краще в цій статті ми з вами поговоримо про те, що ж можна приготувати вдома, щоб це було дуже корисно і ситно і, звичайно ж, щоб від цього покращився настрій. До того ж, варто звернути увагу на те, що і сам процес готування вже подарує багато позитивних емоцій.

Ось ви знали, що є корисні цукерки? Це ж навіть не збагнути, що цукерки та ще й корисні. Але натуральні солодощі і такі корисні цукерки без цукру можуть вас здорово виручити не тільки під час карантину, а й взагалі, якщо ви вирішили зробити так звану перерву в стосунках з магазинними різноманітними ласощами. Як ви вже зрозуміли, в складі цих корисних цукерок, звичайно ж, будуть всіма улюблені сухофрукти. Склад, до речі, ви можете вибирати на свій смак, адже є люди, які не люблять, наприклад, курагу. А є люди, які не люблять чорнослив. Ви можете все взаємозаміщувати.

Так ось, для того, щоб приготувати ці корисні цукерки в домашніх умовах вам знадобиться – інжир, курага, чорнослив і фініки. Але варто трішечки поговорити про те, чому ж саме ці сухофрукти є такими корисними. Перший сухофрукт – фініки. Вони по своїй же натурі, якщо так можна сказати, є дуже солодкими, а тому вам не доведеться додавати ще цукру або цукрової пудри, меду або інших різноманітних натуральних сиропів у ваші цукерки. Фініки рекомендується приймати навіть вагітним і годуючим мамам.

І найголовніше – такий сухофрукт дуже добре поєднується також з арахісом та іншими видами горіхів. Так ви можете приготувати, наприклад, ті самі корисні цукерки тільки з фініків і горіхів, і це буде дуже смачно, солодко і корисно. Але можете додати і щось інше, що подобається вам особисто.

Другий сухофрукт, про який ми говорили – це інжир. Корисний він тим, що здатний усунути всі неполадки, які є в шлунково-кишковому тракті і навіть зняти запалення слизової оболонки шлунка. Якщо ви будете їсти інжир в чистому вигляді або у вигляді цукерок, то ви забезпечите собі приплив сил і енергії. Якщо хочете підвищити імунітет і вивести шлаки з організму, то, звичайно ж, вам варто приготувати корисні цукерки з інжиру і банану. І повірте, такий засіб для очищення шлунку куди приємніше приймати, ніж якісь суспензії або таблетки.

Наступний сухофрукт – це курага. Саме вона дуже добре справляється з проблемами серця і судин. Якщо у вас є симптоми анемії або ж є нестача заліза в організмі, то курага теж буде дуже корисною. За допомогою цього сухофрукта також можете приготувати корисні цукерки. Добре курага поєднується з кокосом. Таке поєднання буде не тільки дуже смачним, але і захоплюючим, корисним.

Навіть за допомогою такого сухофрукта, як чорнослив, також можна приготувати корисні цукерки. І чорнослив, як і фініки, добре поєднується з горішками, а найбільше з волоськими. У чорносливі безумовно багато клітковини, а також він допомагає боротися із зайвою вагою і запорами. Так що ось такі корисні цукерки з чорносливу ви можете вживати для того, щоб підтримувати свою вагу.

Бачите, скільки позитиву від того, що ви не тільки навчитеся готувати корисні цукерки, але і будете використовувати ці міні-рекомендації в подальшому. А може, до речі, вам вдасться ще когось переманити на сторону добра і відмовитися від магазинних солодощів.

Rating