Корисні звички вранці для підтримки здоров’я і красивої фігури

У кожного хоча б раз в житті траплялося так, що з ранку прокидаєшся, але ось як раз сил на весь день немає. Хочеться далі лягти спати, не дивлячись на те, що по суті за такий час міг би виспатися. Якраз для того, щоб з самого ранку відчувати ту потрібну бадьорість і енергію потрібно мати кілька корисних звичок. Якщо у вас вони є, то продовжуйте їх дотримуватися з кожним разом додаючи до них якісь новинки. Ну а якщо ще певних звичок вранці у вас і зовсім немає, крім тих, що треба швиденько зібратися і піти на роботу, то якраз прийшов час ввести їх у свій спосіб життя.

До речі, психологи і взагалі вчені довели, що для того, щоб людина до чогось звикла потрібно всього лишень 21 день. Це гарний час для того, щоб зрозуміти підходить вам це чи ні і, якщо все відмінно, то після 21 дня ви будете виконувати все просто на автоматі, але і звичайно ж з користю не тільки для себе, але і для свого організму. Які ж це корисні звички ми сьогодні з вами і дізнаємося.

Перша і досить таки несподівана звичка – це те, що потрібно прокидатися раніше. У нас це викликає когнітивний дисонанс, адже ми звикли до того, що для того, аби добре виглядати і добре себе почувати потрібно спати стільки, скільки хочеться. Але навіть перебір сну погано впливає на наш організм, а саме ми починаємо гладшати, навіть якщо не їмо жирну їжу. Ця маленька звичка і є маленьким початком до правильного способу життя, що і включає у себе правильне харчування і т.п.

Друга звичка, яка допоможе тримати в тонусі і тіло, і свій загальний стан – це те, що потрібно з самого ранку випити води. Це заповнить запаси, які втрачає наш організм вночі, а також запускає метаболізм і допомагає нам прокинутися. До речі, якщо за 20-30 хвилин до прийому їжі випити склянку води, то ви з’їсте набагато менше, адже ваш шлунок буде вже наполовину повним. Потім це увійде в звичку і ви почнете скидати непотрібний вагу.

Третя звичка – це заняття спортом вранці. Ви скажете, що у вас на це немає часу, але якщо враховувати те, що корисним буде вставати раніше, то якраз за цей час можна виконати кілька фізичних вправ або ж  ввести в звичку ранковий біг, який так добре впливає не тільки на нашу зовнішність, наш вигляд, але й на внутрішні органи і теж запускає метаболізм. А з  властивостями такого процесу ми з вами вже прекрасно ознайомлені. Саме це допоможе теж тримати свою вагу під контролем.

Четверта звичка – це те, що потрібно приймати контрастний душ. Ми з вами дуже добре знаємо, що коли починаєш скидати вагу, то тіло стає не надто пружним, воно стає в’ялим. Якраз контрастний душ допоможе нам в цьому, а в добавок подарує нам відчуття свіжості, подарує багато сил і енергії на цілий день. Також контрастний душ поліпшить ваш психологічний стан, а гарний настрій відмінно впливає на те, як ми себе відчуваємо в суспільстві.

І остання, п’ята звичка це те, що завжди потрібно дотримуватися здорової дієти. Якраз в цьому пункті хочеться сказати про те, що багато хто  з самого ранку просто закидає  в свій шлунок те, що було на столі, а грубо кажучи що попало. Також їдять з самого ранку солодощі, адже десь прочитали, що їх можна їсти тільки до 12 годин, а їх так часто хочеться. А також прочитали те, що після обіду вони будуть відкладатися в якості жиру на боках або стегнах, а до обіду ні. Але якщо логічно подумати, то якщо їсти все в міру, а не з’їдати все, що лежить на тарілці, то і маленький шматочок солодощів не буде зайвим після обіду, але тільки після основного прийому їжі. Після того, як наш організм запуститься і буде багато працювати, щоб перетравлювати вуглеводи. Але ніяк не з самого ранку.

Будьте уважні до себе і свого здоров’я, допомагайте вашому організму добре працювати!

Rating