Корисні властивості шоколаду

Привіт, дорогі читачі! Сьогодні мені хочеться продовжити тему затишку і чогось, що подарує радість у настільки прохолодний і похмурий осінній день. І я зараз про шоколад. Погодьтеся багато хто його любить і навіть маленький шматочок улюбленої солодощі подарує ейфорію і гарний настрій на цілий день. І також можна говорити і про те, що по суті видів і різноманітностей такого продукту дуже багато, адже скільки споживачів або любителів шоколаду, стільки ж і його видів. Чи не так?! Він також добре служить і як доповнення до несолодкого чаю, гіркої кави або ж для ласунів, як доповнення до і так вже солодкого какао. Але зараз хочеться якраз поговорити не про види цього продукту харчування, а саме про корисні і, можливо, шкідливі властивості шоколаду.

Насправді хороший і справжній шоколад не тільки дуже смачний, але і добре впливає на загальний стан організму людини. Какао-боби, які є основною складової шоколаду це дуже чистий продукт, який дарує нашому організму дуже багато антиоксидантів, а також інших корисних, а саме рослинних речовин. Якщо регулярно вживати справжній, це до речі потрібно підкреслити, шоколад, то він забезпечить хорошим і регулярним припливом сили і енергії. Коли вибираєте цей продукт харчування в магазині, то не забувайте дивитися на склад какао в ньому. Адже в чорному шоколаді кількість самого какао не має перевищувати 70%.

Перейдемо ж до корисних властивостей. Якщо вживати чорний шоколад, то можна не поправлятися, як часто буває, коли ми з’їдаємо плитку білого шоколаду. Кілька грам, та все таки додається до загальної ваги і як раз після цього не так вже й багато ендорфінів залишається у нашому організмі, адже ми засмучуємося через набирання ваги. Також чорний шоколад допоможе вам зменшити потребу у великих кількостях солодощів, а також жирної і солоної їжі. Це відразу ж не прийде після одного шматочка такого шоколаду, але при регулярному використанні досить таки ефективно.

Також хороший, якісний і справжній шоколад корисний для роботи нашого серця. Вживання такого шоколаду знижує ризик появи серцевої недостатності, а якщо в день з’їдати по одному маленькому шматочку, то допоможе і знизити кров’яний тиск. Під час фізичних навантажень і тренувань шоколад теж корисний, але знову підкреслюю, що справжній шоколад, де відсоток какао становить не більше 70%. Саме шоколад допомагає в таких випадках зберегти рівень кров’яного тиску і створює також більш сприятливі умови для спалювання тих самих жирів.

Шоколад дуже корисний жінкам, адже крім того, що він робить нас щасливими, він також допомагає легше переносити стрес. А вчені взагалі говорять про те, що жінки, які вживали шоколад, мали більш життєрадісних дітей, ніж ті, які і зовсім від нього відмовилися.

Багато хто чув і про те, що шоколад корисний для нашого мозку і це правда. Він стимулює приплив крові до мозку і сприяє поліпшенню нашої розумової діяльності. Тому студентам на замітку: перед важливим іспитом, заліком або здачею курсових та інших робіт, з’їжте шматочок або кілька шматочків чорного шоколаду.

Також вище ми писали про те, що в шоколаді міститься багато антиоксидантів, які і захищають наш організм від різноманітних шкідливих речовин. До того ж одна плитка справжнього шоколаду містить більше антиоксидантів, ніж 5 яблук.

Варто пам’ятати про те, що шоколад дуже корисний для нашого організму, але не забувайте і про те, що мова йшла сьогодні про чорний шоколад, а не про білий та молочний, які любить більшість. І якщо ви ще не любите чорний шоколад так може варто полюбити, адже скільки в ньому корисного та приємного!

Rating