Компот з ревеню – це все ж реально?

Останній рецепт компоту вас, можливо, приємно здивує. Чому? А все тому, що готується він з ревеню. Ви колись пробували такий? Якщо ні, то я вам обов’язково розповім про його користь і шкоду. Й поділюся рецептом і всіма секретами його приготування. Що ж, почнемо з користі.

Сама рослина, а саме ревень, довгі роки просто недооцінювали і вважали просто якоюсь звичайною травою. Але минув час, і люди зрозуміли, що така трава може стати в один ряд з іншими корисними продуктами харчування. Так, крім того, що ревень почали активно використовувати в області кулінарії, він ще є натуральним лікарським засобом.

До слова, ревень навіть допомагає поліпшити апетит, а значить робимо висновок, що компот з ревеню буде дуже корисним для діток, адже часто ж буває, що у дітей поганий апетит незрозуміло через що і якраз замість того, щоб напихати  дитину якимись лікарськими препаратами, можна для початку спробувати дати дитині компот з ревеню. Це буде і смачно, і корисно.

Рухаємося далі і говоримо про те, що ревень у своєму складі має багато корисних вітамінів і мінералів. Це такі, як вітамін В, С, А і РР. А також пектин і каротин, магній, фосфор, калій. Ревень є відмінним тонізуючим і загальнозміцнюючим засобом. Він відмінно виганяє жовч з організму і благотворно впливає на рівень цукру в крові.Часто також використовується і при профілактиці анемії.

І хоч рецептів страв з таким інгредієнтом, як ревень, є багато, я все ж хочу зупинитися на нашій основній темі – темі компоту. Для приготування такого цікавого напою потрібно відрізати ножем верхню і нижню частину стебел цієї рослини. Потім очистити їх від верхнього шару. Адже там найменше корисних речовин і збирається найбільше бруду і пилу. Стебла ревеню для приготування компоту потрібно нарізати кубиками довжиною в 2-3 сантиметри. Не більше і не менше. Такий розмір найоптимальніший, адже нічого не розварюється.

У каструлі потрібно прокип’ятити 4 літри води і цукор. Тут кількість цукру на ваш смак. Адже ревень кисленький і якщо вас це влаштовує, то цукру багато не потрібно. А ось якщо ви великий ласун і кисле вам зовсім не підходить, то потрібно вже буде покласти більше цукрового піску. Кип’ятити це все потрібно тільки 2 хвилини, а потім потрібно покласти раніше нарізані кубики ревеню.

Варитися все повинно на повільному вогні. Тут не діє правило того, що чим більший вогонь, тим швидше звариться. Тут потрібно, щоб було смачно. Варити ревень в цукровому сиропі потрібно хвилин 12-15. І момент: у цей компот вже не потрібно додавати лимонний сік або лимонну кислоту. Оскільки ревень сам по собі кислий і при процесі варіння він не втратить свій первісний колір.

Як тільки пройде зазначений час (мається на увазі 12-15 хвилин), вогонь можна вимкнути. Але розливати компот по банках ще не варто. Ягоди швидко настоюються і віддають свій смак і колір відразу ж при варінні. А ось з ревенем не так все просто. Його потрібно накрити кришкою і настоювати ще приблизно 2-2,5 години, щоб було все більш насичене. І тоді ви й справді оціните смак такого незвичайного на перший погляд напою.

Після збігу 2-2,5 годин можна процідити компот через сито. Це в тому випадку, якщо не хочете, щоб траплялися шматочки ревеню. Такий компот можна також і закрити на зиму. Але доведеться після настоювання його повторно нагріти, щоб в банки залити гарячим, як і годиться. Але, як на мене, якщо ви такий напій ще не пробували, то для початку приготуйте його не багато і так, щоб пити відразу. А якщо вже і сподобається, то дану процедуру можна повторити.

Rating