Зелені помідори: у відро для сміття або використовувати в кулінарії?

З приходом осені багато хто стикається з проблемою прибирання зелених помідорів. Люди, у яких помідори перебували на відкритому городі, вже зібрали врожай, а ті, у кого овочі ростуть в теплиці, тільки зіткнулися зі збором томатів на зиму.

Але, що ж робити з недозрілими помідорами? Викидати або їх все ж можна використовувати на кухні? На ці питання ми дамо відповідь в нашій сьогоднішній статті.

Взагалі, існує два способи дій з зеленими помідорами:

1. Їм дають можливість дозріти в спеціально створених умовах.

2. Їх використовують в кулінарії.

Ми з вами розглянемо ці два способи докладніше.

Як прискорити дозрівання зелених помідор?

Взагалі у кожної господині точно є свій спосіб прискорення дозрівання помідорів. Більшість з них просто викладають овочі на підвіконня і чекають, поки ті доспіють. Деякі ж навпаки якомога довше відтягують момент дозрівання помідорів, щоб задовольнятися цим овочем у зимовий час.

І так, розглянемо найефективніші способи швидкого дозрівання зелених помідорів:

• зібраний урожай зелених помідорів потрібно ретельно помити і протерти до повного висихання. Потім плоди викладаються в ящик, можна навіть в три шари, і відправляються в темне і добре провітрюване приміщення. Температура в цьому приміщенні повинна бути приблизно 20-25 градусів. Раз на три дні вам слід оглядати томати, контролюючи їх дозрівання і прибираючи при потребі зіпсовані овочі. Варто відзначити, що при цьому способі ретельно огляньте всі помідори на наявність тріщин, плям та гнилі. Якщо в цілому ящику попадеться хоча б один зіпсований томат, є велика ймовірність, що і інші овочі зіпсуються незабаром.

• другий спосіб дуже схожий з першим, ось тільки до заздалегідь підготовлених томатів варто покласти стиглі яблука та банани. Стиглі фрукти під час зберігання виділяють газ етилен, який прискорює дозрівання інших овочів та фруктів. Такий спосіб дозволить вам набагато швидше отримати готовий урожай стиглих томатів.

• третій спосіб передбачає підвищення температури в приміщенні, де знаходяться недоспілі помідори. Досить буде підвищити температуру до 29 градусів, і ви побачите, як зелені овочі швидко почнуть червоніти.

• і останній наш спосіб полягає в різкій зміні умов зберігання зелених томатів. Спочатку овочі варто поставити в підвал при температурі не вище 10 градусів. Але, запам’ятайте, томати повинні лежати всі окремо і, ні в якому разі, не стикатися один з одним. Можна також обернути кожен овоч папером. Через кілька днів занесіть зелені помідори в будинок і зберігайте при кімнатній температурі. Зелені томати, відчувши тепло, почнуть швидко дозрівати.

Що приготувати з зелених помідорів?

Багато людей гребують вживати зелені томати, вважаючи їх чимось несформованим до кінця. Але, насправді, не дозрілі помідори не несуть абсолютно ніякої небезпеки при вживанні.

Що ж можна приготувати з зелених помідорів? По-перше, ви можете приготувати смачний пиріг, виклавши помідори в самому низу і прикривши тістом. Тісто можна використовувати як дріжджове, так і пісочне, листкове, заварне і т.д. Все на ваш смак.

Також з зелених помідорів виходять дуже смачні овочеві салати. Недозрілий помідор традиційно додають в омлет і закуски.

Але, найбільшою популярністю користується консервування зелених помідорів. Їх закривають цілком, часточками, використовують при консервуванні салатів і т.д.

Як бачите, з зелених помідорів можна як багато чого приготувати, так і докласти зусиль до їх дозрівання. Використовуйте спосіб, який вам більше до душі.

Rating