Географічне походження і регіони вирощування

Якщо вам подобаються безалкогольні або алкогольні напої, ви, ймовірно, спробували лайм. Це термін, який належить до ряду різних фруктів, зазвичай цитрусових. Найчастіше вони круглі, 3-6 см в діаметрі і забарвленням від зеленого до жовтого кольору. Зазвичай мають кислу м’якоть і часто пов’язані з лимоном.

Сорти

Є багато варіантів. Найбільш поширеними і комерційно доступними є менший, більш жовтий сорт Кей (також відомий як мексиканський лайм) і більший, більш зелений перський. «Key lime» – американська класифікація, оскільки оригінальний фрукт, названий по-англійськи, спочатку називався Citrus aurantifolia. Фактичний термін «лайм» був отриманий з перського імені ліму, коли він був введений в Європу під час хрестових походів.

Види

Існує кілька видів фруктів, таких як мандарин (Citrus limonia), кафр (Citrus hystrix), австралійський, іспанська (Melicoccus bijugatus), дикий лайм (Adelia ricinella), солодкий (Citrus limetta), палестинський солодкий (Citrus limettioides) і мускус (X Citrofortunella mitis). Лаймкват є чимось середнім між лаймом і кумкватом. Існує також оманський лайм, який є невеликим сортом з дуже сильним смаком і ароматом.

Історія споживання

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО), в 2005 році Мексика виробила майже 12% світового виробництва лимонів і лаймів, за нею йдуть Індія, Аргентина, Іран і Бразилія.

Протягом 19-го століття британським морякам видавали добову норму цитрусових, таких як лайм, щоб зменшити появу цинги. Це також те, що привело до прізвиська «лайм» для всіх британців. Пізніше було виявлено, що цей ефект був отриманий з великої кількості вітаміну С, який міститься в фруктах.

Екстракти фруктів і ефірні масла часто використовуються в парфумерії, миючих засобах і ароматерапії. Вони також використовуються як еталон для вимірювання атрибутики.

Загальне споживання сьогодні

Лайми часто використовуються для ароматизації напоїв і пирогів. Ці фрукти і особливо їх сік використовуються в напоях, таких як лимонад (натуральний). Алкогольні напої, приготовані з ними, включають в себе коктейлі, такі як джин з тоніком, маргарити і мохіто.

Caipirinhas і Cuba libres, а також багато інших напоїв прикрашають тонкою скибочкою цього фрукта або смужкою шкірки штопора (твіст). Келихи текіли часто подаються з часточками лайма і сіллю.

Пиво з лаймом

Пиво часто подають з ними в Мексиці, а також в деяких інших країнах. Сік також використовується в комерційних безалкогольних напоях.

Для приготування фрукт цінується як за кислотність його соку, так і за квітковий аромат його родзинки. Він використовується в пирозі з лаймом, традиційному десерті Флориди.

Це також дуже поширений інгредієнт в справжніх мексиканських і південно-західних американських стравах, як для аромату, так і в якості гарніру.

Крім того, листя сорту Каффір використовуються в кухні Південно-Східної Азії. Використання сухофруктів в якості ароматизатора типово для перської кухні і спрайту.

Харчова цінність: вітаміни, мінерали та фітохімічні компоненти

Вони містять велику кількість глікозидів вітаміну С, калію, кальцію і флавонола. Лайм також містить невелику кількість вітамінів А, В6, В12, Е, К, фолієвої кислоти, ніацину, тіаміну і рибофлавіну.

Мінерали, такі як марганець, мідь, фосфор, залізо, магній, селен, цинк і натрій, також знайдені в них.

Використання лікарських препаратів на основі наукових досліджень

Нестача вітаміну, званого ніацином, викликає пелагру, захворювання, що характеризується дерматитом, діареєю, деменцією і, можливо, смертю.

Ця хвороба поширена серед людей, які живуть на кукурудзі і майже або зовсім не багаті білками. Проблема в тому, що ніацин в кукурудзі не може бути засвоєний організмом.

Лайми, з іншого боку, роблять ніацин більш доступним для організму. Таким чином, це може бути однією з причин, з яких пелагра не є поширеним захворюванням в бідних зонах Мексики, за винятком деяких районів, де прийнято полоскати ністамал, щоб відбілити масу, яка змиває ніацин.

Джерело вітаміну С

Вони є джерелом вітаміну С, запобігають цинзі. Цинга викликана дефіцитом вітаміну С і може бути відвернена шляхом споживання 10 мг вітаміну С в день. Ранньою ознакою цинги є втома. Якщо ігнорувати, більш пізні симптоми легко кровоточать органи і синці.

Вітамін С також важливий для формування колагену. Колаген є важливим компонентом для здорових кровоносних судин, тому що він збільшує поглинання неорганічного заліза.

Також було показано, що вітамін С відіграє важливу роль в метаболізмі фолієвої кислоти, а також деяких амінокислот і гормонів, і діє як антиоксидант.

Підвищує рівень Кальцію в організмі

Іншим важливим результатом додавання фруктів в раціон є те, що він збільшує вміст кальцію в організмі. Кальцій є необхідною живильною речовиною для кісток і нервів.

Фрукти, зокрема його сік, багато років використовувалися як протизаплідний засіб. В результаті недавно були проведені дослідження, щоб оцінити, чи є сік лайма ефективним мікробіцидом. Результати цього дослідження прийшли до висновку, що сік корисний тільки при низьких концентраціях (20%) і може навіть бути токсичним при деяких концентраціях (50%), тому його використання не рекомендується в якості вагінального душу або контрацептиву.

Rating