Гвінеп: властивості, походження, регіони вирощування, цілющі властивості та поживна цінність

Навряд-чи ви чули щось про нього!

Географічне походження і регіони вирощування

Гвінеп є улюбленим екзотичним фруктом багатьох людей. Звичайно, через його сезонність нам не часто вдається дістати його, тому що в основному ми рідко буваємо в тропіках влітку, коли вони дозріли. Цей фрукт зустрічається на деревах у багатьох частинах американських тропіків, таких як центральна і тропічна Південна Америка, а також Карибський басейн і Південна Флорида.

Походження

Він родом з північної частини Південної Америки і Маргарити. Хоча гвінейські дерева не є рідними для цих районів, їх вирощують в Каліфорнії, на Гаваях, на Філіппінах, на Бермудських островах і в Ізраїлі. Найкраще росте в теплих кліматичних умовах, оскільки при низьких температурах витримує серйозні морози.

Різні назви

Гвінеп, мамончілло, іспанський лайм і лаймончілло – лише деякі з варіацій його назви. Цікаво, що майже у всіх країнах, де він вирощується, у нього різні назви, наприклад, «ейскі» на Барбадосі, «скінніп» в Сент-Кітс і «Хонейберрі» в Гайані.

Опис фрукту

Мамончілло – це невеликий овальний фрукт зеленого кольору мармурового забарвлення, який зазвичай зростає групами по дванадцять або більше з одного стебла. Дерева Мамончіллo величезні, часто до 85 футів, що робить їх легко впізнаваними, але важко збирати плоди.

Загальне споживання сьогодні

За формою і розміром схожі на велику зелену оливку, зовнішня м’якоть мамончілло тверда і ламка. Його легко розколоти і очистити, щоб отримати крем з жовтою напівпрозорою желатиновою м’якоттю, дуже солодкою на смак.

Це чудова закуска розміром з палець, схожа на розмір винограду. Плід повинен повністю дозріти на дереві для оптимального смаку і протриматися довше при транспортуванні або експорті.

Інші назви

Також відомий як іспанський лайм або лімончілла, цей фрукт часто подають в таких напоях, як лайм або в якості смачного соку. Багатьом подобається доповнювати напої його соком

На жаль, ми зазвичай думаємо тільки про лимони або лайм для поліпшення напою, але, ймовірно, повинні вивчити, як ми могли б розширити наш досвід, включивши в нього такі фрукти, як мамончілло. Цей гострий і солодкий фрукт порівнюють з лічі з присмаком лимона.

Насіння фрукту

Велике насіння тієї ж форми, що і мамончілло, можна їсти смаженим, як і інше насіння і горіхи. Зазвичай є тільки одне насіння з твердою оболонкою, хоча нерідко можна зустріти «подвійний» гвінеп з двома напівсферичними насінинами.

Оскільки насіння настільки велике в порівнянні з цілим плодом, м’якоть зазвичай становить всього від 40 до 59 відсотків від загальної ваги плоду. Не можна навіть почати підкреслювати, скільки цілей служить цьому фрукту.

Розвиток плоду

Цей зелений фрукт росте в пучках і дозріває протягом літа. Цей фрукт часто порівнюють з лічі та класифікують як кісточкові, як лічі, що робить їх родинними в світі фруктів. Тонкий, тугий шар шкіри тріскається зубами, щоб оголити м’якоть.

Волокниста пульпа потім висмоктується з насіння, де вона добре прикріплена для споживання. Більшість батьків не дозволяють маленьким дітям їсти гвінеп, так як вони ідеально підходять для того, щоб діти могли задихнутися при випадковому ковтанні і висмоктуванні з нього м’якоті.

Вживайте обережно

Будьте обережні при вживанні в їжу цього фрукту, так як будь-які плями коричневого кольору від м’якоті, що залишилася на вашому одязі, є постійними або, безумовно, приведуть вас до втрати грошей в спробах видалити їх.

Харчова цінність: вітаміни, мінерали та фітохімічні компоненти

Він входить в карибської продовольчої групи за вмістом клітковини, мінералів і вітамінів. Плоди містять помірну кількість кальцію, фосфору, заліза, вітаміну А, вітаміну В1, вітаміну В2, вітаміну В3, вітаміну С, а також амінокислоти триптофан і лізин.

Користь для здоров’я: використання лікарських засобів на основі наукових досліджень

Смажені в’яжучі насіння розтирають, а потім змішують з медом, щоб зупинити діарею. При кишкових скаргах ефективна клізма, витягнута з листа.

На жаль, так мало досліджень про лікарські переваги гвінепа, в основному через його екзотичність. Оскільки його починають більше вивчати в США (в основному в Південній Флориді), незабаром має з’явитися більше досліджень в підтримку існуючих застосувань народної медицини.

Rating