Гастрономічні посиденьки 2 або, Які напої вибрати до екзотичної класики?

Класика й екзотика малосумісні слова на перший погляд. Але те, про що ми будемо говорити сьогодні, прекрасно під них підходить. В ході статті ви самі зробите висновок, що ж в нашому розумінні є екзотична класика.

Чи подобається вам азіатська кухня? Якщо так, то як на рахунок релакс-обіду і рамена? Саме цей суп з локшиною, сиром тофу і яйцем є улюбленцем багатьох. І не тільки представників азіатських країн. Така кухня і її страви припали до смаку і росіянам, і українцям, і багатьом іншим. Хтось навіть готує такий суп вдома. Ви ж можете замовити його в будь-якому ресторані або закладі, який спеціалізується на японській і китайській кухні. І ось дилема: суп родом з Японії або все таки з Китаю? Як думаєте особисто ви?

Сам суп родом з Китаю, а плутають часто батьківщину такої страви тому, що вже на початку 20 століття Японія вирішила запозичити рецепт і ввела цей суп в своє традиційне меню. Можна сказати, що цим самим навіть ввели на нього моду. Що ж з напоїв алкогольних підійде до такого цікавого супу? А ось тут є що вибрати. До рамену підійде не тільки біле мускатне вино, як наприклад «Альбаріньо» або «Верментіно», а й «Рислінг», а також «Піно Нуар», рожевий «Кремант». До слова, і сухі білі вина додадуть такому супові особливого смаку і урізноманітнять його.

Іншим екзотичним, але тим, що увійшов в меню більшості, є суп «Том Ям». Це тайський суп, назва якого перекладається, як «киплячий», «гарячий», «гострий і кислий». І ці слова ідеально описують сам суп. Він і справді трохи кислуватий і гострий, а подавати його вам повинні прям киплячим. Тільки ось з плити. До такого пряного і пекучого супу потрібно підібрати щось спокійніше з алкоголю. Так відмінно з ним поєднується біле вино, оскільки суп з морепродуктів. Якщо деталізувати, то до «Том Яму» вибирайте вино «Рислінг», білу «Ріоху».

Далі паста «Карбонара». Така страва дуже добре підійде для вечері в сімейному колі, так? Рецепт цієї страви приписують римлянам. Рецепт виник після того, як розгромили союзники римлян німецькі війська. Тоді між усіма голодуючими розділили сухпайки. Основними продуктами в таких пайках були бекон і яєчний порошок. Ось тоді італійці і вирішили урізноманітнити своє харчування і змішали між собою всі наявні інгредієнти. Раніше тверді спагетті з беконом, зубком сиру і зелені перетворилися на справжню вишукану страву.

До такої пасти найбільше підійде будь-яке біле вино або ж вино «Піно Гріджо». Воно дорожче, але якщо не хочете економити на вечері, то вибирайте тільки його. Це відмінний дует до пасти «Карбонара».

І остання страва в нашому списку на сьогодні – це хінкалі. Для грузинів не стане великою проблемою підібрати вино до своїх традиційних страв. Але ось нам, українцям чи росіянам, які вже взяли на замітку таку страву, іноді складно підібрати певний алкогольний напій. Можна, звичайно, вибрати одне зі своїх улюблених вин, але і це не обіцяє зробити обід або вечерю прекрасними. Адже треба, щоб розкрився смак і страви, і напою. І найголовніше, щоб вони між собою гармоніювали.

Не складно здогадатися, що до «Хінкалі» підійдуть рідні червоні грузинські вина. Це може бути «Таквері», «Шавкапіто» та інші. Якщо складно з вибором таких вин, то беріть те, що схоже з «Піно Нуар». Крім цього, до такої грузинської страви підійде і біле вино гарної витримки, біла «Ріоха» і «Шардоне», а також добре поєднуються з «Хінкалі» рожеві вина на основі насичених червоних.

Сподіваюся, ці поради були доречними для вас і це хоч трохи полегшить вибір не тільки обіду, вечері, а й вибір вина до основної страви.

Rating