Види тофу і простий рецепт приготування

В одній з раніше написаних статей ми згадували про сир тофу і про те, що є кілька його різновидів. Та й багато, до речі, його використовують в ролі замінника м’яса або ж молочної продукції. Тофу можна сказати, що є так званим самостійним продуктом, оскільки має злегка горіховий і трохи солодкуватий смак. Незалежно від його текстури всі виробники мають одну назву для всіх видів. Та й використовують той самий принцип виготовлення. Різниця тільки в тому, наскільки добре його спресують.

Так найпоширенішими видами тофу на прилавках наших магазинів є три. Перший – це м’який. Другий – це твердий вид тофу. Третій – екстра-твердий. І якщо перші два можуть вживатися просто так, то третій краще смажити на грилі, наприклад.

Розбираючи текстуру і структуру даного сиру, можемо дещо розповісти про кожного з видів. Перший, про який ми говорили, м’який. Навіть дуже. Він дуже ніжний, кремовий і можна навіть сказати, що желеподібний. Він супер м’який, але все ж тримає форму. Такий вид сиру тофу явно краще використовувати для приготування якихось соусів або ж для загустіння деяких страв. Крім цього, такий вид даного сиру можна використовувати і для омлетів або ж як доповнення до десертів.

Другий – це просто твердий тофу. З усіх цих трьох він найбільш поширений. Має щільну текстуру і відмінно тримає форму. Цей вид сиру тофу дуже швидко вбирає запахи і смаки. Тому можна його додавати в улюблені страви для насиченості смаку, а також просто приправляти своїми улюбленими спеціями. Єдине, що не рекомендується при вживанні такого виду сиру тофу – це його маринування. Оскільки цей процес ніяк на нього не подіє.

Останній – це екстра-твердий сир тофу. Прекрасно тримає форму при нарізанні і має дуже щільну структуру. Якщо ви багато раз бачили, як сир смажать на грилі або у фритюрі, то беріть для таких цілей тільки екстра-твердий. Він відмінно для цього підійде і та сама хрустка скоринка буде. Він не згорить. Такий вид ділиться на ще кілька підвидів, які відрізняються хіба що смаком. Може бути висушений тофу, який можна нарізати, як спагеті. Є також і копчений тофу, який і підходить в більшій мірі для смаження на грилі.

Я впевнена, що з усіх видів сиру тофу вас зацікавив третій, оскільки його можна посмажити у фритюрі. Але як це правильно зробити, щоб була та сама хрустка скоринка? Для початку потрібно нарізати сир на бруски і накрити декількома шарами паперових рушників для пресування. Під пресом сир потрібно потримати хвилин 30. Це все робиться для того, щоб з нього вийшла вся вода. Потім потрібно обдати сир паніруванням, щоб вона його рівномірно покривала і можна смажити.

Якщо вдома немає правильного для цього пристосування, то потрібна всього лише каструля з товстим дном. Краще, якщо це буде щось з чавунного матеріалу. Обсмажувати потрібно у великій кількості розігрітого масла. Тоді у вас вийде приготувати сир у фритюрі.

Але якщо ви не хочете витрачати багато масла на це все, то обсмажте сир тофу на сковорідці з товстим дном. Головне дочекатися золотистої скоринки, інакше сир просто прилипне до сковорідки і добра з цього не буде. Також не потрібно класти на сковорідку занадто багато тофу. Так він не прожариться і можна сказати, що це тільки буде перешкоджати процесу смаження. Потім тофу можна розігрівати, але головне не помішувати, оскільки ви таким способом порушите всю текстуру.

Rating