Варення з ялинових шишок

На вулиці ще зима, а це значить, що буде актуальною тема про варення. Але ось з дитинства всі звикли до класичних варіантів варення. Це зазвичай таке, як яблучне, абрикосове або персикове варення. Також найпоширенішим є варення з малини, смородини та полуниці. Але ось іноді господині хочуть здивувати своїх гостей, але не знають чим саме. Якраз на допомогу вам прийде варення з шишок. Так-так, ви не помилилися, саме з ялинових шишок. Такий десерт буде не тільки смачним, але і дуже корисним. А як приготувати варення з ялинових шишок я вам пізніше розповім, а зараз давайте про користь і шкоду.

Вже давно доведено, що шишечне варення або варення з ялинових шишок, як вам зручніше буде говорити, має дуже таки корисні властивості. Перше – це те, що це варення є профілактичним засобом. Як не дивно, але ось регулярне вживання в їжу варення з ялинових шишок принесе навіть лікувальний ефект і вплине сприятливо на весь організм. Таку хвойну рослину часто використовують як засіб для боротьби з різноманітними вірусними та простудними захворюваннями, а це варення буде не винятком, адже допоможе скоротити частоту і навіть тривалість кожного простудного захворювання.

Сам аромат хвойних шишок допоможе боротися із втомою, депресією і сонливістю, а також підвищить тонус організму і допоможе чинити опір хворобам. Якщо ви не знали, то скажу, що варення з ялинових шишок буде ефективним при кашлі, адже діє як відхаркувальний засіб. Це варення буде дуже корисним при пневмонії, астмі, звичайній застуді і навіть при бронхіті. Воно допоможе позбутися від надокучливого і болісного кашлю.

У ялинових шишках також є танін. Саме цей мікроелемент і допомагає зміцнити судини і навіть запобігти розвитку інсульту або інфаркту. А якщо будете дуже часто вживати варення з ялинових шишок, то помітите, що, наприклад, зубний, головний і м’язовий біль вас турбує менше і не так часто. Варення з ялинових шишок допоможе поліпшити травлення і позитивно вплине на роботу всієї підшлункової залози. У складі цього варення є багато антиоксидантів, а це значить, що воно є відмінним профілактичним засобом проти ракових захворювань.

Що стосується вже безпосередньо шкоди, то таке варення не несе нічого за собою поганого. Єдиним мінусом може бути індивідуальна непереносимість.

Тепер давайте ж поговоримо про те, які краще збирати шишки і, який оптимальний час для їх збору. Так оптимальним часом для збору ялинових шишок є середина травня. Не рекомендується збирати ялинові шишки з самих дерев, які розташовані недалеко від міста, оскільки там будуть не дуже екологічно чисті продукти. Тому, якщо хочете приготувати смачне і корисне варення, то потрібно піти десь далеко в гай. Вибирайте молоді плоди, адже саме вони і будуть корисні і будуть добре проварюватися.

Якщо варення з ялинових шишок ви готуєте вперше, то вам достатньо буде 1 кг самих шишок, дві склянки води і приблизно кілограм або півтора кілограма цукру. Кількість самого цукру, до речі, можна зменшувати або збільшувати, як вам уже більше подобається. А шишки потрібно, звичайно ж, промити і порізати на шматочки, але не дуже дрібні. Найчастіше, для того, щоб це виглядало красиво, саму шишку розрізають на 2 або на 4 частини поздовжньо.

Для того, щоб приступити вже до готування самого варення вам потрібно цукор змішати з водою і зробити певний сироп, а потім вже в цей сироп потрібно буде додати нарізані шишки. Таке варення не готується швидко, його потрібно варити протягом 4-5 годин і знову повторювати процедуру 2-3 рази. Уже готове варення краще розкласти по стерильних банках і гарненько закрити. Зберігати таке варення краще все-таки в темному місці без попадання сонячних променів.

Rating